Problemy techniczne Shutterstock
Zauważyliście, że http://submit.shutterstock.com/ w ogóle nie działa?
"Przekroczono limit czasu połączenia
Serwer submit.shutterstock.com zbyt długo nie odpowiada."

A strefa dla klientów i np moje folio pokazuje stan popularnych i najnowszych sprzed ok 100 nowych fot, czyli stan bazy sprzed miesiąca. Tzn w galerii nie mam w ogóle ostatnio dodanych fot.
To jak mają się nowe sprzedawać?

EDIT:
dopiero doczytałem że też tak macie.
Co ciekawe mobilna apka działa, ale nowe się nie sprzedają.
Mi to wygląda jak stan bazy odzyskany z jakiegoś padu, ale dziwne, że sprzed 2-4tyg. To prawie na pewno stało się dziś, tzn nie trwa od dłuższego czasu jak ktoś pisał.
Odpowiedz
Ja mam wszystkie zdjęcia ale te które najbardziej mi się sprzedawały, czyli te które miałem najwyżej w popularnych przesunęły mi się daleko w dół i mało co się sprzedają, również w bazie Shutterstock są o wiele niżej

a tak poza tym nie mogę wejść na moje portfolio Icon_wink
Odpowiedz
na ten caly balagan jest wreszcie odpowiedz Admina z SS, a oto ona:

"
Hello,

We have identified the issue and are working to solve it now.

Thank you.
"
to wiele tlumaczy Icon_cheesygrin mysle ze zmiany w interfejsie nie poszly jak zakladano i cos sie tam stanelo wiec zdecydowali by strona chodzila byle jak ale przynajmniej chodzila dopoki nie poprawia.
Odpowiedz
Zmiany interfejsowe raczej nie znikają milionów zdjęć z bazy. Na moje to jest coś grubszego.
Jak strona stoi cały dzień, a klienci przez cały dzień widzą zdjęcia sprzed miesiąca to jest poważny problem.


EDIT: chyba źle sprawdziłem poprzednio, bo fotki są jednak w bazie tylko kolejność Most recent jest pomieszana, najnowsze są niżej...
Odpowiedz
marne to pocieszenie - ale na mobilnej wersji SH wszystko jest w najlepszym porządku - powiedzcie Waszym kupującym, by z niej właśnie korzystali Icon_cheesygrin
Odpowiedz
problemow ciag dalszy, Earnings from New Content - pokazuje rowne zero za poprzedni tydzien, fakt kiepsko bylo ale nie az tak nawet jak zmienie na 2 years tez jest zero, gallery view nadal nie pokazuja nic
Odpowiedz
Czy jest obecnie sens tracić czas na tych amatorów? Czy wznowić uploady po ustablizowaniu sytuacji. Tylko co należy rozumieć przez ustabilizowanie sytuacji na SS?
Odpowiedz
ja wstrzymalem sie z uploadem, przez ostatnie dni prawie wszystkie sprzedane zdjecia pochodza z 2015
Odpowiedz
Nie mogę zmienić zdjęcia w public information  skasowałam jedno  i chciałam wrzucic coś innego i ciagle pojawia sie komunikat  Unable to upload profile picture.  foto jest zgodne z ich wymaganiamiIcon_cry
Odpowiedz
sprawdz czy napewno jest to kwadrat 500x500 px
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości