Problemy techniczne Shutterstock
Teraz "jankesi" maja 3 dni świąt , sobota,niedziela i poniedziałek (4 lipca-Święto Niepodległości) także generalnie może być zastój i opóźnienia? Icon_frown
Odpowiedz
nowy layout to pewnie przyczyna opóźnień
Odpowiedz
Macie możliwość przełączania stron w catalog managerze ? Ja od kilku dni nie mam takowej możliwości - wyświetla się tylko pierwsza strona.
Odpowiedz
(2016-07-04, 10:12:54)CoNe napisał(a): Macie możliwość przełączania stron w catalog managerze ? Ja od kilku dni nie mam takowej możliwości - wyświetla się tylko pierwsza strona.

Tak, zawisło na pierwszej stronie.
Odpowiedz
U mnie to samo
Odpowiedz
Catalog M. działa Smile
Natomiast pojawiło się u mnie dziwne zjawisko - pieniądze, które zeszły chyba 1 czy 2 lipca, właśnie wyświetliły się z powrotem na Shutterstock ;/ na paypall jeszcze się nie pojawiły, trudno żeby były w dwóch miejscach jednocześnie Icon_sad
Czy ma ktoś z Was może podobnie?
Odpowiedz
Ja przed chwilą mało zawału z radości nie dostałem, że sprzedaż dzienna jak miesięczna a tu tak jak piszesz, cofnięta kasa Smile Ale wysyłali maila że w tym miesiącu $$ będą później bo coś tam coś tam, także nie ma co się przejmować Smile
Odpowiedz
(2016-07-06, 01:14:36)szakalikus napisał(a): Ja przed chwilą mało zawału z radości nie dostałem, że sprzedaż dzienna jak miesięczna...

Miałem podobnie Smile
Odpowiedz
ha ha dzisiaj pracownicy pogotowia beda mieli pelne rece roboty Icon_wink u mnie tak samo zarobki z poprzedniego miesiaca sa znowu w dorobku za lipiec
Odpowiedz
Ja mam podobnie i podobnie serce mi zabiło mocnej na widok sporej sumki. Ale wcześniej shutter pisał do mnie mailem, że przedłużą - w związku ze świętem 4 lipca -  termin naliczania kasy. I tak zrobili. Ale po co wyzerowali najpierw stan konta?  
shutterstockistockphotodreamstimefotolia
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości