Problemy techniczne Shutterstock
(2016-06-30, 11:16:08)GregorK napisał(a): za dużo ładujecie ... odpuście troszkę a będzie działać Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin Icon_cheesygrin

Zgadzam się... ledwie parenaście załadowałem i wszystko się wyświetla Smile
Odpowiedz
Wasza teoria o dużym uploadzie i błędach w wyświetlaniu sie nie sprawdza ... u mnie wczoraj 7 szt załadowałem z czego 2 się nie wyświetlają
Odpowiedz
(2016-06-30, 12:52:03)arfo napisał(a): Wasza teoria o dużym uploadzie i błędach w wyświetlaniu sie nie sprawdza ... u mnie wczoraj 7 szt załadowałem z czego 2 się nie wyświetlają

Psujesz nam statystyki Icon_sad
Odpowiedz
chyba teorie spiskowe Icon_wink
Odpowiedz
po raz drugi czekam na indexacje okolo doby i nic, tylko ja czy ktos jeszcze? kilka zdjec sie pojawilo ale reszta juz nie
Odpowiedz
Ja też czekam podobnie Icon_sad sprzedane też jakoś powoli w tabelkach się odświeżają Icon_sad
Odpowiedz
sprawdzasz Esdras od czasu do czasu czy wszystkie zdjecia sa w PF? ja nigdy tego nie robilem ale ostatnio jakos malo cos tych zdjec sie pojawia i zaczynam sie martwic, tym bardziej ze dosc duzo wysylam i troche sie zaczynam gubic
Odpowiedz
ja malo ostatnio wysylam wiec wszystko kontrolujeSmile od sierpnia do ciezkiej pracy sie biore!!!!
Odpowiedz
u mnie to samo co u Yumy, około 24h od zaakceptowania paczki a zdjęć nie ma w pf. Mam takie wrażenie, że nie dodają na razie do bazy z powodu czystek, a siła ludzka skierowana jest na ręczne korygowanie tego co stało się tam ciągu ostatnich dni, te wywalane edytoriale, może walka ze spamerami, tego już nie wiem.
Odpowiedz
mi pojawily sie po ok 30 godzinach takze sporo czekania, zycze cierpliwosciSmile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości