Problemy techniczne Shutterstock
A ja juz sie cieszyłam że jestem ta jedynaSmileSmile
Odpowiedz
Pikanterii dodaje jeszcze wpis powyżej - Download your Tax Forms for the year 2015 here Icon_lol
Odpowiedz
czy aby kasiora nie powinna sie juz wyzerowac? ktos cos juz dostal maila o payments? czy to tylko mi sie spieszySmile
Odpowiedz
u mnie jakiś czas temu się wyzerowała na parę godzin ale potem znowu wróciły zarobki z przedniego miesiąca...
Odpowiedz
(2016-06-03, 13:44:08)borzywoj napisał(a): u mnie jakiś czas temu się wyzerowała na parę godzin ale potem znowu wróciły zarobki z przedniego miesiąca...

a dostales maila z payoutem?
cos im to nie idzie w tym miesiacu, nie sadzilem ze bede kiedykolwiek chcial miec 0 na koncie w Shutterstock Icon_cheesygrin
Odpowiedz
maila nie dostałem. Ogólnie coś im się kaszani. Jak w swoim portfolio dam żeby pokazywało mi zdjęcia od najnowszych to się strona wysypuje (parę godzin temu przyjęli mi paczkę zdjęć)...
Odpowiedz
(2016-06-03, 20:23:21)borzywoj napisał(a): maila nie dostałem. Ogólnie coś im się kaszani. Jak w swoim portfolio dam żeby pokazywało mi zdjęcia od najnowszych to się strona wysypuje (parę godzin temu przyjęli mi paczkę zdjęć)...

Może jeszcze się nie zaindeksowały należycie.
Odpowiedz
Mi się nic nie wyzerowało, kasa do wypłaty wisi.
Odpowiedz
U mnie tez wisi kasa Majowa, w sumie to lepiej to wyglada niz tylko biedne zarobki z czerwca Icon_wink Icon_wink
Odpowiedz
majowa kasa u mnie przed chwileczką o ok. 8.50 zeszła
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 44 gości