Problemy techniczne Shutterstock
(2016-05-15, 10:16:51)tomek1961 napisał(a): Wczoraj wieczorem wrzuciłem mała paczuszkę zdjęć ptaków(16) , dzisiaj rano wszystkie zaakceptowane ale dziwna sprawa bo każde z nich ma taki sam tytuł,opis i słowa kluczowe ? Trochę źle bo są to różne gatunki i tak nie może zostać!
Czy komuś z Was już coś takiego się trafiło?
Nie wiem czy mam je usunąć i wrzucić jeszcze raz czy trochę poczekać , może wszystko się "ustawi jak trzeba"?

Po przyjęciu możesz edytować opis i słowa kluczowe
Odpowiedz
Dzięki za info ale gdzie to mogę zrobić , czy w zakładce Approved Photos ?

Pozdrawiam
Odpowiedz
Go to the Catalog Manager, sortujesz: Newest i klikasz na dany plik.
Odpowiedz
(2016-05-15, 11:24:48)tomek1961 napisał(a): Dzięki za info ale gdzie to mogę zrobić , czy w zakładce Approved Photos ?

Dokładnie tam

(2016-05-15, 11:34:42)maccio napisał(a): Go to the Catalog Manager, sortujesz: Newest i klikasz na dany plik.

Yyyy... i co dalej?
Aaaa... sprawdziłem... trzeba zrobić dwuklik
Odpowiedz
Icon_cheesygrin 
Ok, dzięki,zadziałało Icon_cheesygrin
Pozdrawiam
Odpowiedz
(2016-05-15, 10:16:51)tomek1961 napisał(a): Czy komuś z Was już coś takiego się trafiło?

Tak, np gdy wyslalem zdjecia i w momencie gdy wybieralem kategorie i mialem zaznaczona cala paczke zmienilem tez tytul w jednym i zmienilo mi we wszystkich zdjeciach.
Odpowiedz
Już udało się zmienić i wygląda że teraz jest ok
Odpowiedz
Congrats! You've had your first content approved and it's live on the Shutterstock site. Now go ahead and upload some more images or videos!

Też macie taki komunikat? Smile

a pod spodem
10341 active images Icon_razz
Odpowiedz
hehe, też tak mi się wyświetliło - ale bez 10341Icon_wink
Odpowiedz
Tak na marginesie to byłby niezły start, założyć konto i na pierwszą paczkę 10k foto wrzucić Icon_cheesygrin ciekawe jaka bylaby sprzedaż z new content pierwszego dnia Icon_wink
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 55 gości