Problemy techniczne Shutterstock
musze cos pociac i zaraz zrobie test z takim do 2,4GB max, w miedzyczasie i tak sie wkurzylem i zamowilem najszybszy mozliwy net, wiec bedzie chociaz szybciej (dopiero za 3 dni :/ )
Odpowiedz
nie moze byc 2,5GB - jako ze widze w swojej kolejce pliki ktore maja po 2,8 - 3,5GB i te przeszly, tylko ten jeden ostatni jakos stawia opory, tak wiec limit jest podniesiony do 4GB
Odpowiedz
Napisałem że do tej pory było 2,5 GB, czytanie ze zrozumieniem to przydatna rzecz.
I jak mówiłem w poniedziałek wysyłałem bez problemów i Ty też twierdzisz że inne pliki przechodzą. Kiedyś też miałem podobne problemy bo niektóre filmy przechodziły mi dopiero za 2 czy 3 razem, napisałem więc do supportu i odpisali mi że tak się dzieje jeśli jakość przy renderingu jest ustawiona na mniej niż 100%. Odtąd zawsze rendeuje na 100% i nigdy już tych problemów nie miałem.
Nie ma za co.
Odpowiedz
Ja renderuje do PHOTO-JPG w wyzszej niz ich zalecana 75% jakosci (staram sie w okolicach 90%), w 100% pliki beda przekraczaly granice 4GB, no ale coz metoda prob i bledow moze dojde co jest nie tak Smile
Odpowiedz
To są zalecenia ogólne, ja Ci mówię co mi odpisał support i to pomogło.


Też nagrywam w 4k i jak renderuje w sony vegas (pod windowsem) to quick time nie ma ręcznego wyboru strumieniowania tak jak jest w mac-u (bo quick time wiemy że jest mac-owski) i dlatego pliki mov wychodzą katastrofalnie duże. Ale i tak renderuje w 100 % bo wysyłanie plików po kilka razy doprowadza mnie do szewskiej pasji (inna sprawa że ten problem występował tylko na shutterze) mimo że net mam dość kozacki jak na prywatne polskie warunki (patrz screen). Radzę sobie z ograniczeniem wagowym w ten sposób że filmy staram sie nagrywać krótsze niż 60 s i czasem je przyśpieszam co też nieźle zmniejsza wagę a gołym okiem guzik widać przyśpieszenie np o 10 s w filmie 60 sekundowym. Moje wrażenia ze sprzedaży są takie że kupujący bardzo rzadko kiedy szukają dłuższych filmów niż 30 s.

[Obrazek: attachment.php?aid=917]


Załączone pliki
.jpg   2016-05-12 00_51_38-Speedtest.net by Ookla - The Global Broadband Speed Test.jpg (Rozmiar: 41.71 KB / Pobrań: 157)
Odpowiedz
Dzieki za info, czas nastawic filezille na noc Smile i liczyc na zyczliwosc serwerow shuttera
Odpowiedz
Szukam i szukam i dalej nie potrafię "uwolnić" zdjecia aby było darmowe. Jak to wygląda na shutterze? Można edytować i sprawić aby było free i generowało ruch na portfolio? Na razie nie mam zamiaru tego robić bo pf mam zbyt małe i dodatkowy ruch nie jest jeszcze potrzebny, ale w przyszłości..
Odpowiedz
Chyba pomyliłeś stocki.
Odpowiedz
Czyli tutaj nie ma takiej opcji? Rozumiem, że takie ekscesy to np. na Fotolii. Dzięki za info!
Odpowiedz
Wczoraj wieczorem wrzuciłem mała paczuszkę zdjęć ptaków(16) , dzisiaj rano wszystkie zaakceptowane ale dziwna sprawa bo każde z nich ma taki sam tytuł,opis i słowa kluczowe ? Trochę źle bo są to różne gatunki i tak nie może zostać!
Czy komuś z Was już coś takiego się trafiło?
Nie wiem czy mam je usunąć i wrzucić jeszcze raz czy trochę poczekać , może wszystko się "ustawi jak trzeba"?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości