Problemy techniczne Shutterstock
Czyli styczeń jeszcze nie ruszył...
Odpowiedz
(2016-01-05, 13:03:32)AndyCandy napisał(a): Mi się dzisiaj na mapce pokazuje jakaś dziwna ręka z wystawionym środkowym palcem. I to na wszystkich kontynentach. Nie wiem co o tym sądzić Icon_cheesygrin

mnie się nawet to nie pokazujeSmile
Odpowiedz
sprzedaz pomalu sie rozkreca, natimiast upload przez FTPa cos nie dziala, czekalem 4h zdjecia sie nie pokazaly tak wiec laduje przez strone
Odpowiedz
Cos stronka sie zawiesza, wrzucilem foty i z 48 zrobilo sie 90, po kilka tych samych, w glownym menu nie pokazuje zarobkow aktualnie, w tabeli tez tylko jak wejdzie sie w dzien to jest ok, ech...
Odpowiedz
(2016-01-27, 23:27:42)yuma2 napisał(a): Cos stronka sie zawiesza, wrzucilem foty i z 48 zrobilo sie 90, po kilka tych samych, w glownym menu nie pokazuje zarobkow aktualnie, w tabeli tez tylko jak wejdzie sie w dzien to jest ok, ech...

to samo u mnie
Odpowiedz
Potwierdzam, w głównym menu nie pokazuje się suma zarobków z dzisiejszego dnia.
Odpowiedz
za dużo w tabelki patrzycie ... wzrok się Wam już psuje od tego Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2016-01-28, 10:27:48)GregorK napisał(a): za dużo w tabelki patrzycie ...  wzrok się Wam już psuje od tego Icon_cheesygrin

Wzrok jeszcze calkiem dobry, co widac zreszta w tablekach Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Dziwne, miałem jeden OD i po paru godzinach znikł, ale w apce mobilnej jeszcze jest.
Problem z cache, czy jakieś wałki?

EDIT: OD wrócił Icon_wink
Odpowiedz
(2016-02-16, 12:11:08)blas napisał(a): Dziwne, miałem jeden OD i po paru godzinach znikł, ale w apce mobilnej jeszcze jest.
Problem z cache, czy jakieś wałki?

EDIT: OD wrócił Icon_wink

Mi tez tak skacze. Raz są, po chwili znikają.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości