Problemy techniczne Shutterstock
Jest tam też opcja dźwiękowa czyli słuchasz co gadają i piszesz, problem w tym, ze ten co gada jest po litrze a do tego sepleni  Icon_lol
Co do problemu to już go rozwiązałem okazało się, że zainstalowany dodatek do przeglądarki blokował scrypt. Ten dodatek to Disconnect a jego zadanie to blokowanie śledzenia. Wchodząc na jakąkolwiek stronę jesteśmy poddawani wiecznemu śledzeniu.
Odpowiedz
(2015-04-17, 08:29:57)Tomek De napisał(a): Pokraczne litery to małe miki, a widziałeś już te nowe debilne zabawy z dopasowywaniem obrazków? Czuję że niedługo trzeba będzie rozwiązać tam jakiś rebus żeby się zalogować. Szkoda słów.

Takie sobie captcha zainstalowali. Czasami sie trafi takie, że nie sposób go poprawnie przepisać, rozwiązać. Nie pozostaje wówczas nic innego jak F5 i mieć nadzieją na łatwiejszy Icon_wink
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
(2015-04-17, 11:52:52)gubernat napisał(a): Takie sobie captcha zainstalowali. Czasami sie trafi takie, że nie sposób go poprawnie przepisać, rozwiązać. Nie pozostaje wówczas nic innego jak F5 i mieć nadzieją na łatwiejszy Icon_wink

Nie trzeba całej strony odświeżać... obok jest taka ikonka, do odswieżenia samego obrazka
Odpowiedz
(2015-04-17, 13:25:25)fotek napisał(a): Nie trzeba całej strony odświeżać... obok jest taka ikonka, do odswieżenia samego obrazka

Fakt zapomniałem o niej Smile
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
Wam też od kilku dni OD wpadają znacznie rzadziej?
Odpowiedz
(2015-04-17, 15:10:56)lechyu napisał(a): Wam też od kilku dni OD wpadają znacznie rzadziej?

U mnie jakos dziwnie, mam dzien ze jest ich sporo az za duzo bym powiedzial w sensie ze az dziwne potem przez dwa dni zero lub jeden i potem znow taka rotacja. Generalnie mam wiecej niz mialem w poprzednich miesiacach, ale to moze byc zwiazane z tym ze ogolnie Dl mam wiecej.
Odpowiedz
Może nie najodpowiedniejszy temat ale chyba najbliższy.
SS nie przyjmuje plików większych od 30MB przez stronę. Przez FTP niby się wgrywają, ale potem nie można dokończyć uploadu już przez stronę (nie widzi system tych plików). Na szybko jedyne co przyszło mi do głowy to zapisywać pliki z gorszą jakością żeby się zmieściły w ich limicie.

ps. Podobnie jest zrobione na 123rf.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
A jednak po długim czasie dodało większy plik niż 30MB przez FTP
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
do usunięcia
Odpowiedz
Hmmm działa Wam strona SS? Dla klientów mi chodzi ale contributor nie Icon_sad
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 43 gości