Problemy techniczne Shutterstock
No TC też. Nawet wirus kiedyś był napisany specjalnie pod niego co przechwytywał te hasła.
A FileZilla trzyma w pliku xml więc każdy go może sobie podejrzeć.
Ale nie dajjmy się zwariować. Jeśli ktoś korzysta z komputera sam nie ma problemu ale jeśli korzystamy gdzieś kto ma ułatwiony dostęp do naszego komputera już bym nie ryzykował Smile
Odpowiedz
(2015-02-02, 14:28:10)ambrozinio napisał(a): ... ale jeśli korzystamy gdzieś kto ma ułatwiony dostęp do naszego komputera już bym nie ryzykował Smile

No dokładnie... ja akurat korzytam sam. W FileZilli poza managerem stron sa zapamiętywane tzw. szybkie połaczenie, ale... mozna to wyczyścic po sesji
Odpowiedz
Pora spać..szkoda że zaakceptowanych hitów nie ma w pf jeszcze :///
Odpowiedz
moje są Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ooo mogę iść spać... pojawiły się Icon_cheesygrin Dzięki Grzesiu za telefon do Shutterstock Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2015-02-02, 23:42:47)ambrozinio napisał(a): Ooo mogę iść spać... pojawiły się Icon_cheesygrin Dzięki Grzesiu za telefon do Shutterstock Icon_cheesygrin

drobiazg Icon_cheesygrin  mówisz i masz Icon_wink
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ładował ktos na Shutterstock cokolwiek przez FTP od ok. 12-tej dzisiaj?
Czesc paczki mi przeszła, a reszta komunikuje bład krytyczny... przed chwila sprawdząłem ponownie i jest nadal tak samo.
Odpowiedz
W nocy połowa przeszła a reszta nie chciała przez filezile
Odpowiedz
Ładowałem pliki tyle tylko, że przez stronę Shutterstock i było to między 12 a 13 a przed chwilą opisywałem i wszystko było OK
Odpowiedz
Problem sie powtarza... niektóre pliki przechodza, niektóre nie z komunikatem: "No such file or directory"
Sprawdziełm FileZilla i Total Commanderem... jest tak samo.
Jeżeli jednak zmienię nazwy plików... np. dodam literke "a" na końcu, to w większości przechodza (przy jednym musiałem zmieniac nazwy 2 razy, aby przeszedł). Jest to chyba problem Shutterka, bo na inne stocki śmigaja wszystkie az miło
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 27 gości