Problemy techniczne Shutterstock
Rzeźnik je odrzucił jeszcze przed opisaniem Icon_cheesygrin
Odpowiedz
wysłane ale mam teraz obsuwę czasową i pewnie nie wyrobię się na poniedziałek rano z zatwierdzeniem Icon_sad
Odpowiedz
Ja mam takie problemy regularnie. Uploaduję codziennie i rzadko kiedy wszystko idzie w 100% bezproblemowo. Notorycznie mam tak że w uploadzie brakuje jednego pliku. Potem jak go dogram to zawsze jest odrzucony z informacją o błędzie w pliku i muszę to powtarzać. To już niemal norma. Mowa o wektorach.
Odpowiedz
a ja nie mam problemu ... w zasadzie nigdy. raz czy dwa coś się zdarzyło, ale trudno to zaliczać do działań stałych i powtarzalnych.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Ja wrzuciłem i tez jest ok.
Odpowiedz
Kiedyś gdy wrzucałem na Shutterstock ftp'em to faktycznie bywały problemy ale jak wrzucam poprzez ich stronę to sporadycznie coś się nie zgadza. Często natomiast zdarza się, że znikają mi opisy i słowa kluczowe mimo, że są zaszyte w jpg'ach, problem ten dotyczy większości stocków więc nie przypisuję tu winy SS.
Odpowiedz
Racja - ładowanie przez stronę jakby lepiej działa, sęk w tym ze nie zawsze się da, tzn. bywa tak że w ogóle nic się nie dzieje, nic nie idzie przez stronę - puszczone za chwilę ftp'em przechodzi ... ja juz sie z tym pogodziłem, choć wkurza to bardzo. Jeszcze raz nadmienię że z wektorami sa takie jaja - jak wrzucam rastry - to jest wszystko OK.
Odpowiedz
Hej, jestem tu nowa. Piszę odnośnie SutterStock  gdzie napatoczył mi sie pewien problem, ktorego nie umiem rozwiązać. Mianowicie zarejestrowałam się na stronie Sutterstock i chciałam załadować zdjecia jako pierwsze - 10 do przeglądu. Nie wiem czemu ale zadno ze zdjęć nie chcę się załadować. Mam takie dziwne linie czarne, które wyglądaja jakby chciały się załadować ale nie mogą Icon_razz . Nie wiem czy to problem z Javą? czy z innymi aplikacjimi przegladarki. Jak rozwiązac ten problem? Bo już nie wiem gdzie szukać odpowiedzi Icon_wink
Odpowiedz
generalnie, jeśli ładowałaś przez stronę to Shutterstock działa. Spróbuj z inną przeglądarką. Do pierwszego załadowania chyba nie można przez FTP. ew. napisz do supportu Shutterstock - on tam dość szybko reagują.
______________
:twisted:
Odpowiedz
Dzieki wielkie za pomoc.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości