Problemy techniczne Shutterstock
Oprócz tego sortowania popular, chyba jakoś pozycjonowanie zdjęć zmienili, z ilości pobrań na datę pobrania bardziej. Fotki ktore nigdy nie byly sciagane, ktoś odkopuje i tego samego dnia sprzedaje się jeszcze kilka razy. Dziwne. Zawsze przy zdjęciach miałem same jedynki, pojedyncze DL dziennie, a teraz nawet gnioty maja kilka dziennie. Ktoś odnotował takie zjawisko?
Odpowiedz
Mam to samo. Jakieś stare zapomniane zdjęcie jednego dnia kilka razy się potrafi sprzedać...
Odpowiedz
Nic takiego nie obserwuję choc miło by było
Odpowiedz
Żeby było jasne.. sporadycznie mi się to przytrafia Icon_cheesygrin Ale jednak Smile
Odpowiedz
(2014-06-13, 23:17:45)szakalikus napisał(a): Oprócz tego sortowania popular, chyba jakoś pozycjonowanie zdjęć zmienili, z ilości pobrań na datę pobrania bardziej. Fotki ktore nigdy nie byly sciagane, ktoś odkopuje i tego samego dnia sprzedaje się jeszcze kilka razy. Dziwne. Zawsze przy zdjęciach miałem same jedynki, pojedyncze DL dziennie, a teraz nawet gnioty maja kilka dziennie. Ktoś odnotował takie zjawisko?

U mnie sprzedaje się codziennie ten sam zestaw, plus coś z nowej paczki.
Ogólnie kilka DLi dziennie, rzadko do 10 dobijam. Sortowanie nic nie zmienia, czasem jak wrzucę coś na Twittera to mam kilka odwiedzin w galerii.
Pozdrawiam.
Odpowiedz
(2014-06-14, 11:12:12)Wuja napisał(a): Nic takiego nie obserwuję choc miło by było

Pewnie dla tego że wszystkie Swoje fotki po kilka razy sprzedełeś Smile
Odpowiedz
Też czekacie dzisiaj tak długo na pojawienie się zdjęć w portfolio. U mnie mija 9 godzina i fotek nadal nie widać Icon_sad
Dodatkowo oczekujące na review znowu znikają, wrrrrr...
Odpowiedz
Mam tak samo, fotki dawno przyjęte a nie widać w pf. U mnie od początku miesiąca jakiś skok nastąpił z 2-3 dl dziennie na 6-9. Raz 12 wpadło i wczoraj 13, i to mój rekord na razie od 3 mieś bytności na ss. PF 258 fotek. 50 % z pf przynajmniej raz się sprzedała.
PS. (Pojawiły się podczas pisania posta)
Odpowiedz
Nie mozna wejść na Shutterstock Icon_sad
Odpowiedz
(2014-08-01, 22:23:43)oxygenka napisał(a): Nie mozna wejść na Shutterstock Icon_sad

Po co wchodzić... bida straszna Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 40 gości