Problemy techniczne Shutterstock
Ja mam pytanie natury technicznej, bo się nieźle sfrajerowałem Icon_razz Wrzuciłem sobie kilka ilustracji, następnie 70 zdjęć, i potem znowu kilka ilustracji. Chciałbym teraz wysłać do zatwierdzenia ilustracje, oczywiście te wrzucone na końcu się udało, ale od reszty "odgradza" mnie te kilkadziesiąt zdjęć, a w sekcji submit pojawia się tylko 40 obrazów do zatwierdzenia Icon_razz Jest jakiś sposób, by przejść do prac wrzuconych na samym początku, czy musze je uploadować ponownie Icon_razz?
Odpowiedz
Uploadowac nie ma co, bo ona tam czekają... ale tez nie wiem, jak sie donich dobrac. Odłsonia sie, jak wyslesz foty

Kaska przed chwila sie mnie wyzerowała za grudzień
Odpowiedz
u mnie też nie wyzerowany
Odpowiedz
Tez macie dziś problem z FTP ? Od rana próbuję załadować pliki i bez przerwy zrywa połączenie.
Odpowiedz
u mnie nie dość że się nie wyzerowało to jeszcze jest problem z uploadem...
może jest jakaś zawiecha noworoczna
Odpowiedz
Ja dziś uploadowałem przez stronkę, bez problemu. A kasa dalej niewyzerowana.
Odpowiedz
Wczoraj ładowałem i tez mi parę razy zerwało transfer, musiałem powtarzac
Odpowiedz
Ja mam kase już zzerowaną i upload przez stronkę przeszedł bez problemu Smile
Odpowiedz
Dzisiaj z 9X.XX $ zostało mi 0.5$, to moja pierwsza wypłata, także chciałem się spytać czy te by the 15th oznacza dowolny dzień przed 15? i dlaczego nie wszystko tylko 0.5$ zostawili?
Odpowiedz
$0.5 to pewnie jakiś zarobek już po 31.12 Smile Kasa wpada przed 15stym i ostatnio chyba dużo szybciej.. chyba gdzieś 7 czy 8 ostatnio było Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 39 gości