Problemy techniczne Shutterstock
Musiałaś coś przekrobać i to jest kara Smile
Odpowiedz
no raczej, tylko wyciągam tego szampana i chowam znowu do lodówki :///
Odpowiedz
Jak to Ci maleje All time totals, w którą rubrykę patrzysz? I co to znaczy, że limit do $500 zrobił się większy? Icon_razz

btw. ile zajęło Ci dojście do tych 500, jeśli to nie tajemnica Icon_wink
Odpowiedz
(2013-09-26, 14:10:41)Claudia napisał(a): no raczej, tylko wyciągam tego szampana i chowam znowu do lodówki :///

To pewnie odliczyli koszt tego szampana Smile
Odpowiedz
no, siedzi jakiś chochlik i kradnie mi moje pensiki Icon_wink
Odpowiedz
Claudia, chyba coś źle patrzysz. Ja tez jestem na tym etapie wypatrywania chwili, kiedy w końcu nadejdzie ten upragniony moment, ale mnie nic nie ginie... Lada moment wskoczę na ostatni szczebelek swojej kariery... Szkoda, że nie ma kolejnego, zawsze jest wtedy większa mobilizacja...
Odpowiedz
to jest niewiarygodne - kolejne sprzedaże i dalej jestem pod kreską - tym razem 0,12$. Chyba to jest efekt odbijania od kreski - im większa sprzedaż tym się mocniej odbijam i dalej mam od celu. A już wczoraj brakowało mi parę pensów :/ A dziś parę dolarów.. dziwne.

Edit. Nie Alga, to jest mój drugi poziom i paaatrze bardzo dokładnie, bo w końcu nadszedł ten upragniony dzień Smile tj był wczoraj ;p
Odpowiedz
(2013-09-26, 19:26:08)alga38 napisał(a): Lada moment wskoczę na ostatni szczebelek swojej kariery... Szkoda, że nie ma kolejnego, zawsze jest wtedy większa mobilizacja...

To ładnie sie na tym stocku obłowiłaś Smile
Gdzie i kiedy pijemy? Icon_cheesygrin
Odpowiedz
w końcu będzie pretekst dla spotkania... Icon_cheesygrin
Odpowiedz
dzięki za taką "zabawę" Trzy lata ciężkiej pracy "po godzinach" :/

...................................
(2013-09-26, 19:48:50)fotek napisał(a): To ładnie sie na tym stocku obłowiłaś Smile
Gdzie i kiedy pijemy? Icon_cheesygrin

Myślę, że poczekamy na Ciebie, idziesz jak burza, więc pewnie już niedługo Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 50 gości