Problemy techniczne Shutterstock
dzieki wielkie za przeslane komentarze, byly bardzo pomocne Smile mam jeszcze jedno pytanie...
czy po zaakceptowaniu 10 zdjec przez specjalistow z SS, moga one byc potem sprzedawane w tym banku, czy tez sprzedaz dotyczy wylacznie nowych zdjec ktore wgram?
Pytam poniewaz, probuje wyszukac zdjecia, ktore wyslalem w podaniu aplikacyjnym... i nie mozna ich odnalezc w wyszukiwarce SS...
z gory dziekuje za pomoc Smile
Odpowiedz
fotki egzaminacyjne trafiają również do portfolio. Na razie ich nie widać bo czasem jest tak że mija trochę czasu (od kilku minut do kilku dni Icon_wink ) od przyjęcia zdjęć do możliwości ich zobaczenia/wyszukania w bazie.
Odpowiedz
i znowu zmieniają na stronę, ciekawe jaki tym razem się bałagan zakradnie......
Odpowiedz
Mam u siebie następującą sytuację. Earnings - czyli moje zarobki na głównej stronie są wyższe o około 100$ od tego co pokazuje się na dole w tabelce w zestawieniu miesiąca czyli month total. Czy nie powinno być tak, że skoro wypłacają co miesiąc to earnings powinno się zerować i być takie samo jak month total? Czy to znaczy, że zalegają mi $?
Odpowiedz
a jaką masz ustawioną kwotę wypłaty? ... może nie osiągnąłeś jej w poprzednim miesiącu i sumuje sie poprzedni miesiąc z aktualnym?
Odpowiedz
Ustawioną mam najniższą - 75$. Osiągnąłem próg w poprzednim miesiącu bez problemu. Już chyba drugi miesiąc mi całości nie wypłacili. Zobaczę jak będzie za sierpień i wtedy najwyżej będę do nich pisał.
Odpowiedz
Ponownie... Zdjęcia zaakceptowane 12h temu nadal nie pojawiły się w galerii.
Odpowiedz
nic nowego, a tygodniowy czas oczekiwania na akceptacje to juz ostatnio standard u mnie :/
Odpowiedz
Nie wiem gdzie napisać więc wybrałem ten temat. Od początku działałem na shutterstock. Troszkę plików się uzbierało. Postanowiłem nadrobić zaległości z innymi stockami. Na iStocku już mam konto, 123RF i fotolii (tam kilkadziesiąt prac). Jeszcze zarejestruję się na deposiphoto. I teraz pytanie do Was. Jak najprościej opanować wysyłanie zdjęć a raczej ich tagowanie zbiorowo? Deepmeta dobry ale tylko do iStock. Jest pro stock master ale nie mogę go znikąd dostać (nieaktywne linki). Macie jakieś fajne rozwiązania tego problemu.
Odpowiedz
Chyba najłatwiej dodawać tagi jeszcze przed wysłaniem zdjęć gdziekolwiek, np. w fotoszopie (plik- informacje o pliku) czy chociażby galerii windowsa (właściwości- szczegóły) Smile
Na pewno Shutterstock odczytuje w ten sposób dodane tagi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 31 gości