Problemy techniczne Shutterstock
Zobaczymy, bo wysyłam właśnie brakujące zdjęcia.

Zauważyłam tendencję już kolejny raz, że jak wysyła się przez ftp zdjęcia to część znika. Wysłałam paczkę 33 zdjęć, a do uzupełnienia trafiło 23 zdj. W tym 5 errorów, które potem zniknęły, więc nie wiem czy sam error zniknął czy to te zdjęcia.

Teraz wysyłam pozostałe 10 zdjęć.

Mieszają na Shutterstock i to odbija się boleśnie na moich zarobkach i nawet wysyłanie paczek nie pomaga:/
Odpowiedz
Nie wiem dlaczego nie wyświetlają mi się obrazki w niektórych plikach oczekujących .. ma ktoś też tak? Nie wiem czy w związku z tym te pliki są załadowane czy tylko same informacje o plikach. Co się dzieje na tym stocku?!
Odpowiedz
Czy komuś nie przetwarza zdjęć? Od rana nie mogę wysłać żadnego zdjęcia. Ciągle mam błąd odczytu.
Odpowiedz
Rano (7:00) wysłałem przez ftp i wszystko jest OK! Smile
Odpowiedz
a mi zniknęły 2 pliki z 4 które czekają na rozpatrzenie...
Odpowiedz
Ja zawsze od zawsze wysyłam poprzez Browser Plugin i nigdy nie miałem problemów. Wczoraj bez kłopotu a przed chwilą się nie udało.
Odpowiedz
Teraz wysyłałem przez Browser Plugin i przeszło wszystko bez problemu. A te dwa zdjęcia co znikły teraz pojawiły się w zaakceptowanych mimo że maila nie dostałem...
Odpowiedz
Pewnie jakaś chwilowa awaria bo mi też już przeszły.
Odpowiedz
U mnie w ogóle nie widać wczoraj wysłanej paczki przez FTP. Czy jestem osamotniony?
Odpowiedz
Witam
Wysłałem 10 zdjęć próbnych i 6 z nich przeszło, 2 nie przeszło, a 2 już od kilku dni wiszą do sprawdzenia. Zapomnieli o nich?? Pisać do nich czy to tylko problemy techniczne?? Trochę mnie to męczy bo nie wiem w którą stronęIcon_razz Jak jeszcze jedno z nich przejdzie to się dostałem, a jak nie to czekamSmile

pozdrawiam
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 54 gości