Problemy techniczne Shutterstock
Ogolnie tez czekam 30-36h... Pewno ktos wzial wolne i czekaja, az wroci.
Odpowiedz
może tekstur nie lubią i dlatego mam specjalną kolejkę Icon_wink poszła kolejna paczka ciekawe ile tym razem będę czekał
Odpowiedz
Mi tez wcielo 8 zdjec z zeszlego tygodnia... 103 czeka, lepiej niech naprawia, bo jak jakims cudem przejdzie wiekszosc i znikna to sie zalamie.
Odpowiedz
5 Dzien oczekiwania na rozpatrzenie paczki... Zieeewww... Jak znam zycie, to w piatek wieczorem akceptacja.
Odpowiedz
Moja już rozpatrzona i niestety atak rzeźnika tym razem Smile
Odpowiedz
U mnie część przyjęli, ale co z tego, skoro nie chca się pojawić w galeriiIcon_sad
Odpowiedz
Swoja droga mogli by ogarnac do kogo paczka leci... A jak gosc pojechal do cioci Kunegundy na dwa tygodnie, to bede tyle czekal?

Napisalem do supportu... Ciekawe co odpisza - pewno mi przydziela rzeznika za kare.
Odpowiedz
Rozpoczęła się rzeż... Ale poskutkowalo, co prawda LCV ale satysfakcja jest he he. Dobrze, ze inni przyjmuja Textury i Urban Style.
Odpowiedz
Przyjęli mi 4 ilustracje... Problem polega w tym, ze jak najeżdżam na miniaturkę to jest powiększenie rozmazane i pokazuje się czarna ikonka zegara czy czegoś podobnego, a jak wejdę na dana grafikę, to jest puste pole tam gdzie powinien być podgląd zdjęcia - miał tak ktoś?
Odpowiedz
miałem tak ostatnio tylko że mi się pokazywała informacja że zdjęcie czeka na akceptację lub jest w kolejce. po jakiejś godzinie już wszystko było ok
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 73 gości