Problemy techniczne Shutterstock
(2021-10-15, 15:52:53)SHaiith napisał(a): Po wysłaniu filmów na Shtterstock przez FTP mam taki widok podczas opisywania filmów. Wcześniej wszystko przechodziło bez problemów.
[Obrazek: attachment.php?aid=1206]
Fajne, ale sporo może odpaść za "similarność" Icon_cheesygrin
Odpowiedz
(2021-10-15, 16:54:31)StaryNovy napisał(a): Fajne, ale sporo może odpaść za "similarność" Icon_cheesygrin

hahahahaha ........ teraz ja oplułem monitor Icon_eek   Icon_cheesygrin Icon_mrgreen Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2021-10-15, 19:06:46)GregorK napisał(a): hahahahaha ........ teraz ja oplułem monitor Icon_eek   Icon_cheesygrin Icon_mrgreen Icon_cheesygrin

A gdzie mi tam do Mistrza:

"Już mniej więcej od roku szuter nie działa tak jak powinien. Co prawda strona się wyświetla, ale na tym koniec jego działania".
Odpowiedz
Od kilku dni pokazuje mi się podwójna liczba zdjęć do przesłania, np.teraz mam 12, a licznik pokazuje 24.
Odpowiedz
Nie wrzucałem nic od kilku miesięcy, teraz zacząłem intensywny upload (+- 300 plików na 2 tygodnie) i liczbę DLi dziennie mam 2x w stosunku do poprzednich miesięcy... Nie sprzedają się pliki nowe tylko stare... Możliwe, że skrypt promuje aktywnych czy u Was też początek grudnia jakoś lepszy w DLe (niekoniecznie w $ Icon_wink ) ??
Odpowiedz
Nowe pliki potrzebują od miesiąca do roku, żeby zaskoczyć.
Odpowiedz
Dokladnie
Odpowiedz
po miesiący, po roku albo nigdy... Icon_cheesygrin doskonale o tym wiem Smile Chociaż były kiedyś czasy, że "celowałem" z uploadem na dobre godziny, aby sprzedały się w pierwszym dniu zdjęcia i wystrzeliły tym samym, ale te czasy dawno minęły... Smile pisałem o czymś innym. Smile że sam fakt uploadu, przekłada się na większą sprzedaż, jakby przez algorytm była promowana aktywność. W pierwszej chwili pomyślałem, że chodzi o to, że jak coś wrzucam, pojawia się w nowych, ktoś wchodzi i pod spodem widać "tego samego artysty"... no ale często sprzedawane zdjęcia są z całkowicie innej kategorii.
Odpowiedz
Też tak myślałem, ale to nie działa. Przy częstych uploadach czasem sprzeda się jakaś świeżynka, ale są to przypadkowe strzały. Mój rekord szybkości, to ulokowanie obrazka na szczytach lity przebojów w ciągu miesiąca od uploadu.
Odpowiedz
ale szok ... przeszła mi paczka 95 fot i 100% akceptacji. Coś mają popsute, zwykle 50% leciało za similary.
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 92 gości