Problemy techniczne Shutterstock
Zaobserwowałem nowe zjawisko. W każdym razie dla mnie to nowość. Nie wszystkie zaakceptowane obrazki pojawiają się w pf jednocześnie. Ostatnio wrzucam parami i od wczoraj często jest tak, że jeden się pojawia a drugi nie. Wiem, że dają sobie trzy dni i niby jeszcze jest czas, ale do tej pory nie zaobserwowałem dzielenia, całe wrzutki wchodziły jednocześnie.
Odpowiedz
u mnie to samo i widzę w tym całkowitą losowość. Trzy zdjęcia kościoła z różnej perspektywy pojawiły się od razu, a trzy zdjęcia żarówki - jedno się pojawiło, na dwa dalej czekam Icon_cheesygrin (od dwóch dni) Smile Obstawiam, że to jakiś przypadek, przestoje przedświąteczne czy jakiś bug. Chociaż w sumie fajnie byłoby, żeby skrypt "dawkował" podobne kadry odświeżając co kilka godzin sortowanie "Newest". Kiedyś takie rzeczy robiłem "ręcznie", że kilka sesji dzieliłem na paczki i wrzucałem po jednym zdjęciu z danej sesji, a następnego dnia kolejną paczkę z "tymi samymi" zdjęciami i nawet to działało. Teraz już wrzucam jak leci Icon_wink
Odpowiedz
(2021-04-05, 10:27:06)fret napisał(a): Zaobserwowałem nowe zjawisko. W każdym razie dla mnie to nowość. Nie wszystkie zaakceptowane obrazki pojawiają się w pf jednocześnie. Ostatnio wrzucam parami i od wczoraj często jest tak, że jeden się pojawia a drugi nie. Wiem, że dają sobie trzy dni i niby jeszcze jest czas, ale do tej pory nie zaobserwowałem dzielenia, całe wrzutki wchodziły jednocześnie.

Tak sie już od dość dawna dzieje
Odpowiedz
Obserwuję podobne zjawisko. Z wrzuconej partii pojawi się jedno dwa zdjęcia. Po kilku dniach pojawia się reszta. Dodatkowo od razu po wrzutce ubijana jest sprzedaż.
Pozdrawiam
rlat              

Odpowiedz
Tak to ostatnio wygląda. Na AS 20% sprzedaży robią mi tegoroczne wrzuty. Na Shutterstock to są może jakieś promile, nawet nie chce mi się liczyć. Sprzedaż pojawi się za pół roku, a może za rok. Ma to dwie wady. Nie mam sygnału zwrotnego, nie wiem co warto robić. Druga jest taka, że za rok Shutterstock może obniżyć stawki do jednego centa i te wrzuty całkiem stracą sens.
Odpowiedz
Witam,
dzisiaj rano chciałem wrzucić do oceny jakieś zdjęcia na Shutterstock (miałem już załadowane) i... widzę dziwny obraz. Sprawdzałem na dwóch komputerach, w różnych przeglądarkach... Czy u Was coś podobnego rówineż się dzisiaj pojawia? A może wiecie, z czego taki problem wynika?
Pozdrawiam!


Załączone pliki
.jpg   SC.jpg (Rozmiar: 173.97 KB / Pobrań: 18)
Odpowiedz
Ja mam pustą stronę główną contributora.
Odpowiedz
ja też
Odpowiedz
(2021-04-08, 11:24:31)andrzej_67 napisał(a): Witam,
dzisiaj rano chciałem wrzucić do oceny jakieś zdjęcia na Shutterstock (miałem już załadowane) i... widzę dziwny obraz. Sprawdzałem na dwóch komputerach, w różnych przeglądarkach... Czy u Was coś podobnego rówineż się dzisiaj pojawia? A może wiecie, z czego taki problem wynika?
Pozdrawiam!

Mam tak samo
Odpowiedz
Czyli macie taki obraz jak u mnie (dorzuciłem do posta skrin)?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 29 gości