Czas oczekiwania na review
dzisiaj juz pewnie sie nie doczekamIcon_sad
Odpowiedz
ok 40h. większość do śmietnika. już myślałem ze po ostatnich kilku uploadach z 100% akceptem coś się zmieniło na lepsze a tutaj znowu debil któremu wszystko to soft. kuwa... może trzeba mu zrobić zrzutę na viagrę.
Odpowiedz
32h, 52/59... poleciały nie za soft focus i nie mam pretensji, bo zaszalałem z obróbką Smile
Odpowiedz
~40h 3/3 przeszły.

O dziwo nie było "soft focus" pomimo papierowej głębi ostrości na jednym ze zdjęć.
Odpowiedz
hehe niezłe jaja z SS. rano narzekałem że większość paczki poszła do kosza. minęło kilka godzin i jakimś cudownym zdarzeniem prawie wszystkie zrobiły się akcpet i są juz PFSmile)
Odpowiedz
(2014-08-11, 09:31:32)harley_ napisał(a): hehe niezłe jaja z SS. rano narzekałem że większość paczki poszła do kosza. minęło kilka godzin i jakimś cudownym zdarzeniem prawie wszystkie zrobiły się akcpet i są juz PFSmile)

Dużo piłeś w weekend ? Icon_eek

Icon_wink
Odpowiedz
no właśnie nicSmile, poza tym to się działo już dzisiaj rano, więc nawet obudzony byłem
Odpowiedz
pewnie dzieciak ynspektora bawił się komputerem Icon_cheesygrin
______________
:twisted:
Odpowiedz
24 h - 100%
Odpowiedz
25,5h 35/17 przeszło.
Odrzucone za "Focus--Subject is blurry, too soft, or out of focus when viewed at full resolution." Zdjęcia robione w nocy ze statywu i na przesłonie f/16 Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 267 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 38 gości