Czas oczekiwania na review
Ja i wczoraj i dziś ok. 16h.
Odpowiedz
5 dni czekam i końca nie widać... też miałem właśnie pytać o czas rozpatrywania...

EDIT:

właśnie się doczekałem i 2/14 przyjęte Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Widze, ze moja poszla do rozpatrzenia... Rozszyfrowalem, ze jak do istniejacej paczki doda sie kolejne zdjecie i nie pojawi sie momentalnie w juz obecnych, tylko zawiesza sie miedzy edycja, a oczekujacymi to idzie juz do innego inspektora, a to oznacza, ze pozostale zdjecia beda wkrotce rozpatrzone.

Mam nadzieje, ze to nie ten sam co u ciebie sprawdzal... Bo mozliwe, ze na jego urlop trafilismy.
Odpowiedz
Ten sam #$^%&* 2/22 / 20 za LCV... Most - LCV, Rower na tle sciany LCV, itd. Nawet nie backgroundy.
Odpowiedz
ostatnia partia fot (wysłana w sobotę wieczorem) sprawdzona w ciagu ok. 3 godzin. Jestem w szoku - to mój (ich) rekord na SS. Do tego nawet tak dużo (procentowo) nie odrzucili...nie mam pojęcia dlaczegoSmile
Odpowiedz
(2011-06-27, 18:36:00)MaxyM napisał(a): Ten sam #$^%&* 2/22 / 20 za LCV... Most - LCV, Rower na tle sciany LCV, itd. Nawet nie backgroundy.

No to nam się trafiło niestety... Oczywiście wszystko dałem do ponownego rozpatrzenia ciekawe co będzie tym razem Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Czy mozna edytowac slowa kluczowe po przyjeciu zdjecia?
Odpowiedz
Oczywiście Icon_cheesygrin bardzo często tak robię Smile a tak w ogóle dziś bez problemu paczka przeszła Smile
Odpowiedz
Ile czekacie na rozpatrzenie paczki?
Znow korki? 36h mija...
Odpowiedz
Nowy miesiąc zaczynam z liczbą: 666 w porfolio... Będzie się działo. Icon_cheesygrin
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  FTP - czas oczekiwania fotek 7 7 263 2008-03-07, 19:40:38
Ostatni post: fotek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 35 gości