Przyjęty na ShutterStock - pochwal się!
10/10 za 2 razem Smile
Odpowiedz
danielkrol pokaż te przyjęte zdjęcia Smile
Odpowiedz
Przepraszam, że post pod postem, ale nie wiem jak usunąć...a edytować o dziwo nie mogę :/

W każdym razie również dostałem się na Shutterstock Icon_cheesygrin Za pierwszym razem...dzisiaj wysłałem 10 fot do akceptacji i dzisiaj się jeszcze dostałem, 7/10 zaakceptowanych Icon_wink

P.S tylko nie wiem czemu, jak klikam na swoją galerię to nie ma tam jeszcze tych moich zaakceptowanych zdjęć...? galeria jest pusta...
Odpowiedz
Tak mi sie coś wydaje, ze te aplikacyjne nie wchodza do galerii. trzeba je dodatkowo załadować
Odpowiedz
gratulacje ! Smile
zawsze tak jest, trzeba trochę odczekać, za kilka godzin powinno być ok Smile
fotek- na Shutterstock wchodzą
Odpowiedz
No właśnie tak mi się wydaję, poczekam do jutra i się zobaczy... dzięki za info...Icon_wink
Odpowiedz
Dzis jest jakies opoznienie z dodawaniem zdjec... Przyjeli mi kilka i nadal ich nie ma w galerii ani na SS...
Odpowiedz
(2011-05-03, 20:18:00)Itts napisał(a): fotek- na Shutterstock wchodzą

Możliwe, kilka lat temu składałem aplikacje, słabo pamietam Smile
Odpowiedz
(2011-05-03, 20:56:59)MaxyM napisał(a): Dzis jest jakies opoznienie z dodawaniem zdjec... Przyjeli mi kilka i nadal ich nie ma w galerii ani na SS...


Mi nadal nie dodali do galerii, może to jest jednak tak jak napisał fotek...
Odpowiedz
(2011-05-04, 11:24:13)pinio27 napisał(a): Mi nadal nie dodali do galerii, może to jest jednak tak jak napisał fotek...

Ja się dostałem w lutym jakoś i mi wpadły do galerii bez problemu co więcej po paru minutach miałem pierwsze DLe więc poczekaj cierpliwie. W ostatnich uploadach u mnie to ok 1-2 dni czekania zanim fotki wpadna do galerii.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości