Przyjęty na ShutterStock - pochwal się!
fajne masz fotki, ale temat m/z mało stockowy, tak jak i moje zresztą. Myślę, że będziesz najbardziej zadowolony z shuttera właśnie. Na fotolii, Dreamstime i innych, klient który kupuje fotkę nie jest "przypadkowy" stąd małe ilości sprzedaży. Poprawi się jak zanjdzie się "stały" klient. Na shutter klienci kupują niejako fotki na zapas, a nóż się przyda do projektu, dlatego tutaj będziesz miał stałą sprzedaż, tylko shuttera karmić trzeba nowymi fotkami.
Odpowiedz
Też mnie wczoraj przyjęli 7/10 i prawie od razu 5 ściągnięć. Podoba mi się ten stok. Jak mogę dodać zdjęcia do galerii bo nie widzę takiej opcji?
Odpowiedz
poczytaj forum, a przyjęcia gratuluję
Odpowiedz
u góry button 'upload content' i w nim na liście 'submit photos'
Odpowiedz
KAPA -dzięki za docenienie i wyjaśnienie ;D (już się trochę podłamywałem)
Odpowiedz
(2011-01-13, 15:44:11)Gucio_55 napisał(a): Oj tak... ;D
Mordka sama się cieszy.

Szczególnie po poprzednich marnych wynikach, żeby nie powiedzieć porażkach.

Temat robali nie jest zły. Tylko trzeba je fotografować w studio. Zobacz PF użytkownika tego forum - BLADE: http://www.istockphoto.com/search/portfo...A%22100%22}
Odpowiedz
Fakt.

Świetne makro.

Na iStockphoto mnie nie chcą Icon_cry
Odpowiedz
eeee tam...od razu nie chcą. Przesłałeś pewnie złe startówki... Próbuj do bólu i się nie poddawaj
Fajne te Twoje robale
Odpowiedz
Witam,
przedstawiam się przy okazji jestem Lejczer Icon_wink Niektóre osoby na tym forum kojarzę z CF. Zaczynam zabawę w stocki toteż się chwalę, że przyjęli mi 7 zdjęć na shutterstock, (budowle i makro). Z uwagi, iż fotografuję w studiu uzupełniać zbiór będę w studyjne, ale szewc w dziurawych butach chodzi i nic nie mogłam takiego wysłać. Musze zmienić myślenie, bo fotografia na stock jest znacznie inna niż tradycyjny portret, czy akt. Akty ponoć nie są chodliwe.. tak słyszałam Icon_wink
Odpowiedz
Witam serdecznie! W takim razie i ja się pochwalę. Smile Przyjęty za drugim razem 9/10. Moje zdjęcia jak na razie są mało stockowe, ale od grudnia próbuję coś zawalczyć... Pozdrawiam całe Stockowe Towarzystwo!
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości