Przyjęty na ShutterStock - pochwal się!
Mnie też niedawno przyjęli na Shutterstock... Oto link do mojego profilu: http://shutterstock.com/g/ilonabudzbon
Przyjęli mnie w drugim podejściu i... bardzo mnie to zdziwiło Smile Po roku na iStockphoto myslałam, że wedrę się na Shutterstock za pierwszym razem Smile
Serdecznie pozdrawiam i życzę powodzenia!
Świetne zdjęcie! Gratulacje
Odpowiedz
I mnie też dziś przyjęli.
Za pierwszym razem, 7/10 zaakceptowanych Smile
Ale to dzięki temu że Robootb mi pomagał Smile
Odpowiedz
A ja się muszę pochwalić - po 3,5 miesiącach dołączyłem dzisiaj do klubu 33c Icon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrin
Odpowiedz
(2010-07-14, 09:39:28)mathom napisał(a): A ja się muszę pochwalić - po 3,5 miesiącach dołączyłem dzisiaj do klubu 33c Icon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrinIcon_cheesygrin

gratki, calkiem niezly wynik
do tego to nie chodzi tylko o te 33c ale tez o sporo wiecej $$ przy OnDemand tam juz jest sensowna roznica pomiedzy podstawowym minimum a wyzszymi poziomami cenowymi
Odpowiedz
Thx. Ceny OD też są słodkie, ale OD to u mnie tylko ~12% wszystkiego. Teraz w ogóle jest zastój w porównaniu do poprzednich miesięcy, aż się dziwię, że coś się sprzedaje.
Odpowiedz
No to gratki mathom, mi to zajęło 5 miesięcySmile
A te 12% to masz w $ czy w DLach?
Odpowiedz
(2010-07-14, 21:14:11)blas napisał(a): A te 12% to masz w $ czy w DLach?

ciekawa uwaga, bo 12% w DL'ach to by bylo nawet 50-60% w $, u mnie dwa ostatnie miesiace to okolo 18% i 25% udzial OnDemand w miesiecznym przychodzie

co ciekawe dzisiaj shutter zaszalal i fotki wyslane wczoraj okolo poludnia (plus druga paczka doslana dzisiaj rano, okolo 25 w sumie) dzisiaj juz zaakceptowane + kilka swiezych DL'i z tychze zaakceptowanych tak wiec real-time search dziala
Odpowiedz
12% w $, chociaż np. ten miesiąc to 26%, a zeszły 18%.

Co do akceptacji to u mnie lipa. Ostatnią paczkę dodawałem w pon. zaakceptowali w piątek i paczka przepadła w czeluściach Icon_sad Nie wspominając od odrzutach, których jest teraz całkiem sporo (co widać chyba po liczbie dodanych zdjęć) - czyżby Shutterstock zmieniał taktykę ?

W ogóle w tym miesiącu idą raczej starocie niż nowości, może tych ostatnich nie mam teraz zbyt dobrych. Gdyby nie OD i EL to w ogóle lipiec byłby cienki jak barszcz.
Odpowiedz
(2010-07-15, 09:55:36)mathom napisał(a): ( Nie wspominając od odrzutach, których jest teraz całkiem sporo - czyżby Shutterstock zmieniał taktykę ?

U mnie też zaczęli wybrzydzać. Do tej pory łykali wszystko jak chory pelikan Icon_biggrin a teraz wywalają kupę fotek. Czyżby już czas na świąteczne fotki? - kilka ostatnio się sprzedało.
Co do lipca i wyników to wszystkie pozostałe stocki drzemią , a Shutterstock od początku znacznie przewyższa dotychczasową statystykę - dwukrotnie jak dotąd
w
Odpowiedz
(2010-07-15, 19:56:26)kaczor58 napisał(a): Co do lipca i wyników to wszystkie pozostałe stocki drzemią , a Shutterstock od początku znacznie przewyższa dotychczasową statystykę - dwukrotnie jak dotąd
w

podzielam opinię kolegi Smile
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości