[SHaiith] Ocena sesji
Cytat:Po co strąki groszku w talerzu?

jak to po co?

no BO TAAK

bo tak robi ten autor
bo tu ma być burdel groszkowy;P

w sumie sama nie wiem, ale ja takich niuansów jakos nie dostrzegam, ale to pewno zaślepienie twórczością lepszychSmile
Odpowiedz
w zasadzie patrząc na ilość krytycznych postów wyszło że gnioty . a na pierwsy rzut oka niby fajne foty.


Icon_wink
Odpowiedz
Jednak gnioty. I tak bywa. No cóż czas na przerwę i zastanowić się na tym wszystkim.
Odpowiedz
gnioty mniejsze czy większe, a może jednak nie gnioty (ja uważam, że nie) to portfolio masz powoli budowane i to ważne
oprócz umiejętności oświetlania oraz swobody w "ciapaniu" w kadrze podziwiam Twój zapał i pracowitość
ja właśnie sobie piję piwko i słucham muzyki i mam gdzieś ilości moich food-foto - chociaż w kolejce do opisu mam małą serię cukiniowąSmile
posłuchaj tego: http://www.youtube.com/watch?v=j7C9n4SJln8
nie bardzo to pioseneczki na dobranoc ale ja ja się zakofałam na amen w pacierzu
a to tak bez z związania z tematem dadałam z tą MUSESmile
Odpowiedz
NO i po co ci to było Smile chciałeś krytyki to masz ...Smile

Nie przejmuj się twoje prace są świetne i wykraczają poza standardy stokowe takie troche wariacje na temat żywności i mogą świetnie nadawać się do kalendarza czy plakatu o zdrowym żywieniu...
Moim zdaniem trochę powietrza by się przydało, pamiętaj grafik który np składa jakiś katalog może chcieć umieścić tekst na zdjęciu wystarczy parę fasolek mniej i jest git...
Odpowiedz
(2013-08-18, 22:04:26)SHaiith napisał(a): Jednak gnioty. I tak bywa. No cóż czas na przerwę i zastanowić się na tym wszystkim.

nie martw sie. u każdego stockera następuje czas wypalenia się. Pamiętaj, Ty jedziesz w pociągu podczas gdy inni próbują gonić. Czas na wakacje. Dominkana i Kuba są w dobrej cenie. no a jeśli bardziej budżetowo to są loty do Toskanii na pażdziernk za 189 zł w dwie strony Icon_wink
Odpowiedz
Ostatnimi czasy na naszym forum słowo "gniot" stało się b. modne nawet wśród doświadczonych fotografów. Proszę nim nie szastać, bo zatraci swoje znaczenie Smile
Odpowiedz
Właśnie jak ja będę wtedy nazywał swoje zdjecia??? Smile
Odpowiedz
Ja mam bardzo emocjonalne podejście do moich kochanych gniotusiów Icon_cheesygrin
W końcu mnie żywią i jakiś szacunek im się należy.
Odpowiedz
(2013-08-19, 13:59:31)kreatorex napisał(a): Właśnie jak ja będę wtedy nazywał swoje zdjecia??? Smile


a po co sie martwić na zaś? zrobisz kiedyś zdjęcie to sie wtedy bedziesz zastanawiać Icon_wink
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [lechyu] Ocena dużego portfolio lechyu 12 9 404 2017-04-15, 12:25:54
Ostatni post: lechyu
Icon_wink [ojmichal] ocena, krytyka, radzi ojmichal 5 5 378 2017-03-15, 11:41:19
Ostatni post: ojmichal
  [sunnyday] ocena/krytyka zdjeć sunnyday 8 7 730 2017-02-10, 23:13:12
Ostatni post: dolcevita
  [MartinYa] Krytyka i ocena zdjęć MartinYa 5 6 112 2015-08-29, 17:32:05
Ostatni post: yuma3
  [Borzywoj] ocena/krytyka zdjęć borzywoj 66 33 322 2015-01-14, 14:15:44
Ostatni post: fotoaloja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości