[SHaiith] Ocena sesji
za przedmówcami. technicznie super ale za tłoczno np nr 12. więcej przestrzeni mniej bałaganu. za ciasne kadrowanie. Zgromadziłeś fajne rekwizyty ale niekoniecznie trzeba użyć wszystkich na jednym zdjęciu Icon_wink
Odpowiedz
wszystko super, ale też odczuwam za duży tłok. Przykładowo, po co Ci na zdjęciu nr 7 ta świeża gałązka brzozy na pierwszym planie, 13-tka tak naciapana, że trzeba się przyglądać co to właściwie jest.. Ale i tak wszystko fajne, lubię Twoje zdjęcia i Twoje pomysły Smile
Odpowiedz
no i zawsze warto zrobić "test miniaturki" . zwykle wyłapuje sie wtedy zbyt tłoczne kadry.
Odpowiedz
Dla mnie tez za dużo grzybów w barszczu, ale... myslę, że najlepiej ocenią klienci, czy tak należy, czy może jednak nie. Najlepsze informacje na ten temat ma sam autor (statystyki sprzedaży), a o tłoku na zdjęciach juz nie raz pisaliśmy i sie tylko powtarzamy Smile
Odpowiedz
(2013-08-16, 13:48:18)hlynur napisał(a): Alga38-proszę pokaż mi na zdjęciu nr 7 tą gałązkę brzozy. Nie widzę..

ups... bo to 9 jest a nie 7 Smile Widzisz, wszystko w porządku z Tobą Icon_wink
Odpowiedz
(2013-08-16, 16:15:11)hlynur napisał(a): To co??
Twoje zdrowie....Smile

Kto stawia? Smile
Odpowiedz
Podoba mi się zdj.13 Icon_wink, bo lubię jak jest na gęsto, sama też tak zagęszczam, ale w ilustracji Icon_wink. Piękna jest ta karafka i kielich z ciętego szkła. Jakaś sesja nt. picia? Samo szkło i włosy (kobiety upadłej Icon_wink)..
Odpowiedz
Dziękuję wszystkim za sugestie i porady. Jedno mogę tylko powiedzieć, że na fotkach mam za gęsto i za ciasno. Za dużo elementów jest w kadrze, że w sumie nie wiadomo co jest na zdjęciu. Jakoś tak fotografując nie mogę się opanować Smile
Niestety w moim przypadku jest tak, że nie mam na swoich zdjęciach spójnego tematu, o minimalizmie nie wspomnę. A o jakiejś koncepcji nie wspominając.
Muszę się z tym wszystkim jakoś ogarnąć. Jeszcze raz dzięki za sugestie.
fotoaloja dzięki za miłe słowa, na tobie zawsze można polegać.
Odpowiedz
nie przesadzaj, 100 lat mnie albo i więcej nim zacznę robić podobnej jakości fotki do Twoich.
Wymiatasz i tyle.
______________
:twisted:
Odpowiedz
(2013-08-18, 16:20:19)hlynur napisał(a): Doskonale wiem, że łatwo jest krytykować lub wskazywać błędy.
Ale jak masz udoskonalić warsztat bez wskazówek?

Dobre rady kolega prawo, polać mu Smile
Dzięki za wnikliwą analizę.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  [lechyu] Ocena dużego portfolio lechyu 12 9 404 2017-04-15, 12:25:54
Ostatni post: lechyu
Icon_wink [ojmichal] ocena, krytyka, radzi ojmichal 5 5 378 2017-03-15, 11:41:19
Ostatni post: ojmichal
  [sunnyday] ocena/krytyka zdjeć sunnyday 8 7 730 2017-02-10, 23:13:12
Ostatni post: dolcevita
  [MartinYa] Krytyka i ocena zdjęć MartinYa 5 6 112 2015-08-29, 17:32:05
Ostatni post: yuma3
  [Borzywoj] ocena/krytyka zdjęć borzywoj 66 33 322 2015-01-14, 14:15:44
Ostatni post: fotoaloja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości