Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock
U mnie Shutterstock ponad 100% w stosunku do maja... Nawet iS zaszalał i w pewnej chwili pobił swoje rekordy. Schodzą głównie stare pliki.
Odpowiedz
U mnie mija ok 1.5 miesiąca od powrotu na SS. Pierwsze 3 tygodnie to był wzrost, kolejne 3 to ostra jazda w dół, przy czym dwie ostatnie wrzuty to było 25-30 plików tylko.
Odpowiedz
Czy dzisiaj jest jakieś święto? Sprzedaż gorsza niż w weekend.
Zapraszam na Instagram
shutterstockistockphotodreamstimefotoliadepositphotos
Odpowiedz
U mnie dziś ma już więcej jak w cały weekend... ale weekend był cieniutki jak dawno nie był...
Odpowiedz
Mhm, to nowe sortowanie popularnych plików. Praktycznie nic z mojego portfolio jest niewidoczne. Widzę na forum SS, że to nie tylko mój problem.
Zapraszam na Instagram
shutterstockistockphotodreamstimefotoliadepositphotos
Odpowiedz
(2013-06-10, 14:07:49)lechyu napisał(a): Mhm, to nowe sortowanie popularnych plików. Praktycznie nic z mojego portfolio jest niewidoczne. Widzę na forum SS, że to nie tylko mój problem.
ja o tym pisałem już w weekend. wszystko wywrócone totalnie. i od tamtej pory nic się nie sprzedaje.

Poza tym dzisiaj jakieś problemy techniczne. moje PF od rana wogóle nie było widoczne
Odpowiedz
(2013-06-10, 14:23:49)harley_ napisał(a): ja o tym pisałem już w weekend. wszystko wywrócone totalnie. i od tamtej pory nic się nie sprzedaje.

Pisałes o statystykach Smile
Odpowiedz
Fotek - bo ranking popularności jest robiony na podstawie statystyk - ściągnięć i oglądalności danego zdjęciaSmile Widocznie wyraziłem się nieprecyzyjnie
Odpowiedz
(2013-06-10, 14:34:45)harley_ napisał(a): Fotek - bo ranking popularności jest robiony na podstawie statystyk - ściągnięć i oglądalności danego zdjęciaSmile Widocznie wyraziłem się nieprecyzyjnie

Bardzo nieprecyzyjnie... dopiero dzisiaj zorientowałem sie o co Ci chodziło.
A na jakiej podstawie zdjęcia są sortowane to chyba niket dokładnie nie wie
Odpowiedz
No po takich akcjach to fakt ja już nic nie rozumiem. Jak obserwujesz przez jakiś czas jak Twoje zdjęcia systematycznie zyskują przez dłuższy czas a potem jednego dnia znikają jak david coperfield może zdziwić.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program do Statystyki stocków dogfoto 4 1 456 2023-10-12, 19:39:52
Ostatni post: simpson33
  Gdzie są jakieś statystyki ? wime 8 7 438 2018-01-19, 12:46:40
Ostatni post: maccio
  Czy da radę utrzymać się ze sprzedaży zdęć na Shutterstock? Cessna 165 84 910 2017-02-07, 16:35:10
Ostatni post: aniaz
  Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock mathom 1 551 443 887 2016-09-20, 17:10:27
Ostatni post: Yuri
  Statystyki oglądalności? januszt25 1 4 052 2014-11-23, 16:50:48
Ostatni post: GregorK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości