Statystyki sprzedaży - wykresy i trendy na Shutterstock
(2012-10-31, 23:34:58)alga38 napisał(a): bo październik i listopad to najlepsze miesiące na dl-e. Potem niestety wszystko "siada" i bańka pęka. Ja obstawiam już grudzień....

Ok, po prostu inaczej rozumiem słowo "bańka", raczej w kontekście wydarzeń podobnych do bańki internetowej z końca ubiegłego wieku. To o czym piszemy to najzwyklejsze sezonowe wahania popytu.
Zapraszam na Instagram
shutterstockistockphotodreamstimefotoliadepositphotos
Odpowiedz
Canion myslal chyba raczej o nadmuchanej bance koniunktury, takiej Wallstritowej co peka z hukiem, przynosi krach, plajty i samobojstwa pod nowojorskim metrem, brr...
Odpowiedz
"stocki się kończą..." Icon_sad
Odpowiedz
Czas podsumować listopad:

-Rekord całomiesięcznej ilości pobrań
-Rekord całomiesięcznego dochodu
-Rekord ściągnięć jednego dnia
-Rekord $ w jednym dniu
-Rekord ilości/$ pobrań OD jednego dnia
-Najlepszy tydzień pod względem $
-Bonus (SD $102 i $75)

I to chyba byłoby na tyle w tym roku, bo grudzień zapewne będzie kiepski niczym Ferdek. Icon_cool
Odpowiedz
To ja też podsumuję:

-Rekord całomiesięcznej ilości pobrań
-Rekord całomiesięcznego dochodu
-Rekord ściągnięć jednego dnia
-Rekord ilości i $ pobrań OD jednego dnia
-Najlepszy tydzień pod względem pobrań i $

Smile
Odpowiedz
U mnie wszystkie możliwe rekordy pobite jakiekolwiek bym sobie nie wymyślił, oby grudzień był jeszcze lepszy Smile
Odpowiedz
No właśnie jak to jest z tym końcem i tym bardziej z tym złym grudniem?
Szczegółowych statystyk jak te wyżej nie prowadzę, ale spojrzałem na ostatnie 4 słupki z HP i to są najlepsze 4 tygodnie ever, niech będzie B4WE. I to nie licząc wyjątkowego SD.
Dodam że w 2012 byłem dosyć leniwy(przerwałem 2-letni "reżim" wrzucania fot od 2010).

Ktoś jeszcze zaobserwował grudniowe wzrosty?
Odpowiedz
Potwierdzam. W Grudniu BME.
Odpowiedz
Jest dobrze, nawet EL-ka wpadła Smile
Szkoda, że grudzień nie ma 62 dni Icon_wink
Odpowiedz
Ja w grudniu nie będę miał raczej BME... Ale ostatnie 3 tygodnie to najlepsze tygodnie, zaraz po tym kosmicznym, który miał miejsce na koniec listopada, bo tamten słupek powędrował do księżyca.
I dziwne, bo te 3 tygodnie to nie parę dolarów, a konkretne sumy lepsze od innych.
Ogólnie nie jest źle.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Program do Statystyki stocków dogfoto 4 1 454 2023-10-12, 19:39:52
Ostatni post: simpson33
  Gdzie są jakieś statystyki ? wime 8 7 435 2018-01-19, 12:46:40
Ostatni post: maccio
  Czy da radę utrzymać się ze sprzedaży zdęć na Shutterstock? Cessna 165 84 892 2017-02-07, 16:35:10
Ostatni post: aniaz
  Single Image Sale - nowa forma sprzedaży na Shutterstock mathom 1 551 442 934 2016-09-20, 17:10:27
Ostatni post: Yuri
  Statystyki oglądalności? januszt25 1 4 052 2014-11-23, 16:50:48
Ostatni post: GregorK

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości