Problemy techniczne iStockphoto
U mnie śmiga cały dzień bez żadnych problemów, tyle, że ja tam się nigdy nie loguję, autmatycznie zalogowany cały czas jestem. Nawet zaliczyłem pomarańczowy słupek jakieś 2 godziny temu, to chyba przez to, że Wam nie działa i w końcu ktoś tam widzi moje zdjęcia. Icon_razz
Odpowiedz
No ja też jestem teoretycznie zalogowana cały czas, ale iStockphoto przecież automatycznie wylogowuje co ileś tam godzin i trzeba logować się od nowa. Przynajmniej u mnie tak jest.
RedMoon, gratuluję pomarańczowego słupka!
Odpowiedz
(2016-03-18, 12:54:22)isia123 napisał(a): No ja też jestem teoretycznie zalogowana cały czas, ale iStockphoto przecież automatycznie wylogowuje co ileś tam godzin i trzeba logować się od nowa. Przynajmniej u mnie tak jest.
RedMoon, gratuluję pomarańczowego słupka!

Mnie nigdy nie wylogowywuje, od dobrego pół roku się tam nie logowałem, ale być może jest tak jak mówisz, tylko po prostu ja już tak uzależniony jestem i tak często tam wchodzę, że te ileś tam godzin mnie nie obejmuje. Icon_wink

No ale nie miałem ostatnio żadnych problemów, słupki też mi nie znikały.

A co słupka pomarńczowgo, to dzięki, chociaż to nic specjalnego, 16,15 $, ale dobre i to. Smile
Odpowiedz
(2016-03-18, 12:54:22)isia123 napisał(a): No ja też jestem teoretycznie zalogowana cały czas, ale iStockphoto przecież automatycznie wylogowuje co ileś tam godzin i trzeba logować się od nowa.

Mam tak samo, średnio raz na dobę muszę się zalogować.

A wracając do tematu już wszystko śmiga jak należy.
Odpowiedz
Nie mogę wejść na swoje portfolio na istocku. Też nie możecie?
Odpowiedz
Ja właśnie wszedłem.
Odpowiedz
Na iStocku tak często jest, szczególnie w przeglądarce Chrome. Tam coś z tym wyborem języka jest nie tak, jak się przełączy na angielską wersję to działa. Pomaga też wyczyszczenie ciasteczek.
Odpowiedz
Działa wam DeepMeta? Niby dodaje plik ale bez tagów, a ręcznie nie można też ich dodać.
shutterstockistockphotodreamstimefotolia123rfbigstockphotodepositphotos
Odpowiedz
ja uzywam Deep Meta 2 , dziala wszystko
Odpowiedz
Od miesiąca zaakceptowane filmy nie pokazuja się w moim portfolio. Czy tez tak macie? Zwykle pojawialy się po 2-3 dniach, teraz od miesiąca wszystko co było zaakceptowane nie pojawilo się. Zawsze cos im tam nie gralo, ale teraz to już calkiem.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 483 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 775 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 13 gości