Problemy techniczne iStockphoto
Wersja 45.0.2454.85 m
i działa
Odpowiedz
Order za odwagę i dzięki za współpracę, idę szukać problemu po swojej stronie  Icon_frown

No i mam  Icon_biggrin problem leży po stronie współpracy Chrome z Nortonem a dokładnie jego sejfem. Gdy wpisuję ręcznie login i hasło to uaktywnia się ikona "Sing in". Wystarczy też jak skasuję ostatni znak z logiu i hasła i wpiszę go na nowo, powoduje to odblokowanie ikony "Sing in".
Odpowiedz
We wcześniejszym poście wspomniałem o problemach z logowaniem do iS za pośrednictwem apek typu microstockr czy stock stats... Czy ktoś z Was zauważył u siebie ten sam kłopot? Jakieś remedium?
Odpowiedz
Na microstockr - też logowanie mi nie działa 
a działa na Stock Sales. 
Tylko bez sensu tyle aplikacji jak można mieć w jednej
Odpowiedz
Logowanie w apkach nie działa, ponieważ iStockphoto zmienił pierwszy raz od wielu lat logowanie.. Ja używam Ilucidata i autor aplikacji potwierdził, że jest to wina nowego logowania. Teraz tylko czekać aż aplikacje dostaną nowe łatki
Odpowiedz
Możliwe, że problem jest w tym iż owe aplikacje wklejają hasła i loginy a IS wymaga ręcznego wklepywania (patrz wyżej mój problem)  Icon_cool
Odpowiedz
Jakoś długo czekam na pojawienie się nowych, zaakceptowanych, zdjęć w portfolio. Czy też tak macie? Mija prawie tydzień jak są w my upload, a nie ma w portfolio. 
Odpowiedz
(2015-09-16, 17:51:01)richart napisał(a): Jakoś długo czekam na pojawienie się nowych, zaakceptowanych, zdjęć w portfolio. Czy też tak macie? Mija prawie tydzień jak są w my upload, a nie ma w portfolio. 

U mnie podobnie tyle że wybiórczo tzn. jedne się pokazały a inne nie. Kompletnie losowo.
Odpowiedz
Dzisiaj wszystko ok , u mnie akceptacja wszystkich , ostatnio wrzuconych
Odpowiedz
W zasadzie to już żem się przyzwyczaił, ale czy też macie totalny bałagan w portfolio?
Znaczy kompletnie nie po kolei obrazki w opcji "nowe" (new).


... a informacje o akceptacji muszę wyjmować ze spamu- o odrzuconych przychodzą normalnie Icon_evil
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 483 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 775 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości