Problemy techniczne iStockphoto
Dziwna rzecz. Zablokowali mi edycje jednego pliku. Umieścili informacje: Sorry, editing of title is locked by admin, i druga: Sorry, editing of description is locked by admin. Najciekawsze jest to, że w polu description jest opis, którego tam nigdy nie umieszczałem. Tytuł też jest zmieniony. Spotkaliście sie z czymś takim?
http://www.istockphoto.com/manage/file-c...ground.php
Odpowiedz
A nową umowę podpisałeś?
Odpowiedz
Podpisalem. Inne pliki sie normalnie edytują.
Odpowiedz
Dziwy Panie. A pisać do tych patałachów nie ma co.
Odpowiedz
A czy ten wpis w górnej stronie IS nie tłumaczy całej sytuacji??? Icon_cool
"On December 18 at 11:00 pm MST, iStockphoto will be temporarily unavailable while we make upgrades."
Odpowiedz
Witam. Wczoraj wieczorem sprawdzałem IS i w Balance mialem trzycyfrowe XXX.XX$. Dziś rano zagladam i mam mniejszą kwotę JK.XX$ gdzie taka kaska znikła? zaznaczam ze nie mam komunikatu na maila (w spamie tez) i na stronie IS tez nie ma wzmianki. Może komuś tez znikła kaska?
Odpowiedz
Pieniądze jak każdemu zostały zabrane na poczet wypłaty, która będzie miała miejsce 25 Lutego. Wielokrotnie o tym było już wspominiane.
Odpowiedz
hehe też wczoraj byłem zdziwiony gdy kaska mi zniknęła.
Odpowiedz
(2015-02-06, 10:49:29)TaWhy napisał(a): Pieniądze jak każdemu zostały zabrane na poczet wypłaty, która będzie miała miejsce 25 Lutego. Wielokrotnie o tym było już wspominiane.

No tak, tylko realizacja tego co najmniej dziwna. Gdzie jest jakiś ślad?
Jak robiło się ręcznie wypłatę to przychodził mail z potwierdzeniem. Teraz nie ma maila, nie ma na liście wypłat wpisu typu pending itd.
Dziwne że tak wielka firma odwala taką popelinę.
Odpowiedz
Istock ostatnio wszystko robi na odwal, więc mnie już to nie dziwi Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 483 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 775 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości