Problemy techniczne iStockphoto
nie wiem w którym w końcu wątku jest o tym nowym BM bo temat się rozjeżdża przynajmniej na dwa ... ale do rzeczy;
widzicie jakieś zmiany u siebie w BM? bo czytam że zmienili a u mnie po staremu; nadal sprzedają się nowe pliki pomimo iż w BM królują jakieś stare gnioty
Odpowiedz
U mnie w sprzedaży totalny mix, sprzedają się w ciągu dnia zdjęcia nowe, starsze, najbardziej popularne, z kolekcji V/A Icon_wink
Odpowiedz
U mnie też jest mix. Choć na pierwszych stronach w BM są moje starsze zdjęcia, a nowe się gdzieś głęboko zakopały to i tak sprzedaje się 50% starszych a 50% nowych. Może w zależności od strefy (Europa, Azja, Ameryka) z której wchodzimy pokazują się rożne wyniki BM, już kiedyś z tym eksperymentowali
Odpowiedz
http://www.istockphoto.com/forum_message...ost6802175

Cytat:Actually Google image search is a good reference for what kind of imagery the customer expects to see in the results. For example with "cultivated land" Google gives you images of fields with crops, people working in the fields, farming equipment and so on. iStockphoto BM first page brings mostly images of urban people in a park relaxing. Some are the same images as for keywords Delhi and South Africa.

Icon_mrgreen
Odpowiedz
Zdaje się że IS się wykraczył Icon_sad
Odpowiedz
Tym razem dość szybko uporali się z problemem, alert odwołany Smile
Odpowiedz
Z godzinkę te problemy trwały Smile
Odpowiedz
Jak myślicie, czy zmiany wprowadzone w BEST MATCHu (chyba od nowego roku) pozostaną na dłużej czy to jeszcze tylko przez jakiś czas będzie taki algorytm?
Odpowiedz
Ciagle cos mieszaja ;p
Odpowiedz
Czy ktoś możne zauważył - szczególnie dzisiaj, dość dziwne naliczanie sprzedaży po czasie. Normalnie jest w granicach 8-9h czasu kanady czyli w miarę na bieżąco. Dzisiaj 15h... Bum kilka zdjęć i potem cisza... Nie mowie tu o subskrypcjach tylko normalnej sprzedaży za kredyty, nie CC. BM tez tu raczej nic nie zmienia bo zdjęcia ciągle na tych samych pozycjach. Rodzi się niepewność co do rzetelnej rejestracji wszystkich sprzedaży przez IS...
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 483 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 774 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości