Problemy techniczne iStockphoto
(2012-11-23, 17:33:14)aniaz napisał(a): Nie wiem kto tam pracuje w dziale IT

Hinduski outsourcing Smile

Odpowiedz
A wszyscy independent mają teraz 15%.

To smutne, ale dopóki za ich błędy płacimy my, to nic z tym nie muszą robić. Powiem więcej, nie opłaca im się nic z tym robić.

Odpowiedz
No cóż od września w IT trwa karnawał, mało kto pracuje i ciągle nowe "żarciki" sobie z nas robią. My patrzymy na Kanade, USA że tam jakieś święta są i nic się nie dzieje, a może w Indiach jest jakieś 2-3 miesięczne święto. Icon_wink.
Ja po 2 latach mam dość bycia EX'em na ISie i pod koniec miesiąca zamierzam zrzucić koronkę, bo ostatnio coraz czesciej przypomina czapkę błazna a nie koronę.
Od września nie został rozwiązany żaden problem no może poza funkcją dodawania do Lightroom'u, natomiast pojawiło się bardzo duzo nowych problemów, zdecydowanie poważniejszych. Nie ma absolutnie żadnego progresu.
Odpowiedz
O, wysłali mi wyrównanie za zmianę levelu.
Odpowiedz
Mi również a już myśłałem ze z 5 ELek mi się sprzedało Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Dobry bonus świąteczny.
Odpowiedz
Bardzo dobry Smile Ciekaw jestem tylko co się stanie kiedy jeśli uda mi się (chociaż bardzo wątpię) przekroczyć w tym roku jeszcze kolejny próg levelowy bo brakuje mi 900 kredytów Smile Ciekawe czy znowu by wyrównanie przysłali Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Właśnie się dowiedziałem, że w tym roku nie bedzie redukcji RC Credits i zostają na tych samych poziomach co uważam za skandal. Rok 2012 jest tragiczny pod wieloma względami, prawie wszystkim którzy mają długi staż na Istocku spadły dochody i to o wiele. Wszyscy wykazują, że jest tendencja spadkowa, a iStockphoto mówi poprostu NIE i ma to w d*.
Odpowiedz
Proszę nie używać brzydkich słów.
Odpowiedz
Czy tylko u mnie nastąpiło totalne przemeblowanie w PF? Czyżby nowy BM?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 483 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 775 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 14 gości