Problemy techniczne iStockphoto
Czy Wam także utknęły znów statystyki pobrań? Chodzi tabelki zarobków i DL. Ja mam ostatni update z 3.12. Ostatni wykres (wszystkie pobrania - ten szary) jest aktualny.
Odpowiedz
Śmiem twierdzić, że jednak się sprężyli Icon_wink
Odpowiedz
(2011-12-07, 10:45:16)KAPA napisał(a): Śmiem twierdzić, że jednak się sprężyli Icon_wink
Powiem tak, jak tylko uzupełnią statystyki za okres 25.11 - 03.12.
Szlag trafił moje miesięczne zestawienia, bo nie tylko nie ma tego w MyUploads, ale także w DeepMeta (na jego podstawie takie zestawienia sobie robiłem)

Odpowiedz
Do tego uploadzik przez DeepMeta leży i kwiczy Icon_sad
Odpowiedz
(2011-12-07, 14:12:25)Nightman napisał(a): Do tego uploadzik przez DeepMeta leży i kwiczy Icon_sad
Hmm... wczoraj wieczorem ładowałem i było bezproblemowo
Odpowiedz
U mnie tez OK wczoraj i dzis. Pchnalem kilka pikczersow do swego portofino. Icon_mrgreen
Odpowiedz
No i się nacieszyliliśmy ... przynajmniej u mnie znowu mam problem z widokiem DL oraz z kwotą pobrań ... doraźnie coś poprawili ale przyczyna problemu nadal pozostała.

Pozd
Odpowiedz
Wszyscy mają ten problem... gina i pojawiają sie kwoty sumaryczne, są i nikną ostatnie pobrania, zmieniaja sie naliczenia Redemed Credit.
U mnie dzisiaj zero pobrań... nie wiem, czy to wynik problemów, czy taki marny dzień
Odpowiedz


Fotek jest dokładnie tak jak piszesz .. statystyki u mnie kończą się 5.12 a sprzedaż dzisiaj to faktycznie strasznie słaba .. może nie zero pobrań ale dosłownie kilka ....
Nie wiem czy wczoraj był taki dzień ale większość wczorajszej sprzedaży był a w formacie XS.
Pozd.
Odpowiedz
zeby bylo jeszcze ciekawiej to zniknal mi jeden z DL z 07.12 i $$ za niego takze :/ czyby cofnieta sprzedaz czy moze zrobili przywrocenie bazy danych z jakas wsteczna data ?
wszystko im sie tam rowno wali :/ i wcale bym sie jeszcze nie zdziwil jak pp nalicza w styczniu :/
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 483 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 775 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 12 gości