Problemy techniczne iStockphoto
Dla mnie i tak bomba Icon_mrgreen
Odpowiedz
No coś tam jednak poprawili, bo widzę wszystkie DLs do teraz z dobrą datą w końcu, niestety portfolio wciąż nieaktualne.
Odpowiedz
u mnie już działa wyświetlanie DLi sortujac po dacie i widzę DLe z dziś Smile nadal nie ma jeszcze zdjęć w portfolio dodanych tydzień temu Icon_sad
Odpowiedz
(2011-12-04, 12:45:09)alzajac napisał(a): u mnie już działa wyświetlanie DLi sortujac po dacie i widzę DLe z dziś Smile

Z dzis widac, ale nadal nie ma tych od 26 listopada Icon_sad
Odpowiedz
Ciekawe kiedy to wszystko wróci o normy. Ja nadal nie mam w portfolio ostatnio zaakceptowanych fotek.
Odpowiedz
U mnie historia LD kończy się na 24.11. Późniejsze pobrania widzę tylko w statystyce i po wzroście zarobków.
Odpowiedz
Ja mam od 1 grudnia ostatnie pobrania, ale od 25.11 do końca listopada jest dziura. W statystykach są oznaczone, zarówno ilość DL jak i kwoty.
W portfolio wciąż brak ostatnio zaakceptowanych plików.
Odpowiedz
Jest coraz lepiej Icon_wink wreszcie coś widać co się sprzedało .. ale u mnie jest tak samo jak u was czy fotki wrzucone wcześniej nie weszły do portfolio nie zostały zindexowane w wyszukiwarce. Ponadto zauważyłem że sama wyszukiwarka też im nawala... cały za każdym razem jak wyszukuje zmienia mi się samoczynnie kryterium wyszukiwania (czasami File Age, czasami Downloads a jeszcze innym razem Best Match). Kolejna dość niemiła sprawa to fakt że BM nie uwzględnia sprzedaży w okresie awarii i tak naprawdę nie ma znaczenia czy zdjęcie w tym okresie nie sprzedało się ani razu czy sprzedało się 100 razy zostaje bez zmian. Widzę to na 2 moich plikach .. no może skończę już z narzekaniami .

Pozd.

Odpowiedz
To się hindi sprężyli, portfolio już jest ok.
Odpowiedz
Nie do konca... Poprzednia paczka juz jest u mnie ale ostatnio przyjete 4 ilustracje czekaja dalej - 3 dzien.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 483 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 775 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 10 gości