Problemy techniczne iStockphoto
Fotek przy prowizji 30% za rozmiar M miałeś od $6.80 do $8.80 i za S $4.00 do $4.40. to chyba ceny z opcji Exclusive+ tak?
Odpowiedz
Wrocily RC kredyty, nalicza przy nowych sprzedazach wlasciwy procent, refundu za bledny jeszcze nie ma.
Odpowiedz
I dalej nic nie zwrócili.
Jak wchodzę na stronę ostaniach pobrań to wyświetla mi się ciągle jakiś inny dzień, dopiero jak odświeżam stronę kilka razy (np. 8 razy klikając F5) to "załapuje" i widzę ostatnie pobrania. Też tak macie?
Odpowiedz
Potwierdzam mam to samo i to od kilku dobrych dni
Odpowiedz
U mnie to samo. Nie widzę pobrań z listopada
Odpowiedz
(2011-11-21, 22:59:56)craft08 napisał(a): Fotek przy prowizji 30% za rozmiar M miałeś od $6.80 do $8.80 i za S $4.00 do $4.40. to chyba ceny z opcji Exclusive+ tak?
Tak


(2011-11-25, 12:39:39)BLADE napisał(a): Jak wchodzę na stronę ostaniach pobrań to wyświetla mi się ciągle jakiś inny dzień
Mam to samo od kilku dni

Odpowiedz
No i coś im nie idzie z naprawieniem serwisu. Wczoraj była przerwa techniczna 4-5 godzin i nic kompletnie nic się nie zmieniło, cały czas przy filtrowaniu Last DL pojawiają się zdjęcia z 1 listopada .. na różnych komputerach różna kwota sprzedanych zdjęć, nie doliczyli nadal kasy za sprzedaż z początku tygodnia, powiem tak "Niezły burdel macie tu siostry".
Pozd.
Odpowiedz
W ogóle to mam wrażenie jakby w ogóle sprzedaż się zablokowała... nic ale to nic nie idzie bo to że nie sortuje wg ostatnio pobranych to już w ogóle pomijam.
Odpowiedz
Mi wczoraj się coś sprzedało, tylko nie wiem co, bo nie pokazuje.
Odpowiedz
To fakt u mnie też jakoś sprzedaż ostatnio padła .. wczoraj coś się ruszyło ale tak bardzo delikatnie , wiem że mieli w Stanach święto ale ... stany to podobno tylko około 20-30% sprzedaży...

a tak poza tym to wczoraj napisali że dają 10% upustu na kredyty co odbije się też na marży dla nas, no cóż ktoś musi ponieść konsekwencje ich problemów...
Pozd.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 483 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 775 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 9 gości