Problemy techniczne iStockphoto
(2017-03-04, 18:34:22)celafon napisał(a): https://www.todayis20.com Zaimportuj txt do tego, wtedy będziesz widział wszystko jak na dloni, plus statystyki sprzedaży danego pliku.

oo fajnie tu widać.. tak powinno być w esp wyświetlane ale IS ma nas przecież gdzieś....
Odpowiedz
(2017-03-04, 00:01:23)celafon napisał(a): Nowa opcja musowego wyboru kraju gdzie był robiony film jest jeszcze lepsza. Wybralem kraj mimo, ze ujecie było studyjne, i przy rozpatrzaniu film został niezzakceptowany wlasnie przez.... Musowo zaznaczony krajSmile

W DM3 chyba tych opcji nie ma, ale w ESP jest tam do wyboru "invalid country" albo "unspecified"
Odpowiedz
(2017-03-04, 18:34:22)celafon napisał(a): https://www.todayis20.com Zaimportuj txt do tego, wtedy będziesz widział wszystko jak na dloni, plus statystyki sprzedaży danego pliku.

Jest już lepiej, ale strona pokazuje więcej kasy, niż PDF pobrany z ESP. No i sprzedaży z grudnia brakuje Icon_sad
Odpowiedz
Inspektor nie wiedzieć czemu odrzuca moje zdjęcia za nieprawidłowy model release (który jest ok). Support to sprawdził i zalecił dodanie notki dla inspektora przy wysyłce. Pytanie gdzie taką notkę dodaje się na stronie ESP? Czy jest to pole Content Warnings pod tytułem i opisem?
Zapraszam na Instagram
shutterstockistockphotodreamstimefotoliadepositphotos
Odpowiedz
Mysle, ze tam
Odpowiedz
Lechu - może wymagają zdjęcia modela na release (ja ostatnio skanując MR położyłem na nim prawo jazdy) i jest ok.
Odpowiedz
Dokument jest ok, wiem jak to się wypełnia Smile Tylko nie mogę zlokalizować pola dla notatki dla inspektora.
Zapraszam na Instagram
shutterstockistockphotodreamstimefotoliadepositphotos
Odpowiedz
Okazuje się, że pole dla notatek jest pod tytułem katalogu na stronie z widocznymi miniaturkami. To tak na przyszłość dla zainteresowanych.
Zapraszam na Instagram
shutterstockistockphotodreamstimefotoliadepositphotos
Odpowiedz
ale się dajecie skubać przez getty ...
______________
:twisted:
Odpowiedz
taka fajna podpowiedź od DeepMety Smile

[Obrazek: attachment.php?aid=1049]

.jpg   Clipboard01.jpg (Rozmiar: 4.71 KB / Pobrań: 260)
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Problemy techniczne tsz01 18 10 580 2009-07-02, 23:32:20
Ostatni post: troyek
  Problemy z iStockPhoto remek 37 17 947 2008-10-15, 08:14:53
Ostatni post: Wuja

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości