Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto!
Cytat:++ We appreciate your generosity in including multiple images in one file, but this is generally discouraged unless it adds to the composition of the photo. Please submit images individually rather than as a collage or collection of images.++

ręce opadają ... to była fota sklejona z kilku - rózne pozy, ubrania itd.
Odpowiedz
czy powodem odrzucenia może być brak opisu lub nic nie mówiąca nazwa

(jestem nowy i nie czaję wielu rzeczy)
Odpowiedz
Mi raz iStockphoto odrzucił fotkę, ponieważ w opisie miałem linka do LightBoxa, który tematycznie nie wiązał się z fotką. Paranoja.
Odpowiedz
(2011-12-10, 23:10:51)fabritius napisał(a): czy powodem odrzucenia może być brak opisu lub nic nie mówiąca nazwa

(jestem nowy i nie czaję wielu rzeczy)

imho opis jakiś musi być, bo jak miałbym znaleźć to zdjęcie? Keywordsy nie wystarczą imho Smile
Odpowiedz
Ja nie narzekam, na 18 zdjec - 1 odrzucone.
Zreszta mam odrzuty tylko wtedy gdy kombinuje i mimo tego, ze od obecnych tutaj dowiedzialem sie czego iStockphoto nie lubi, to czasami chce przeforsowac jakas ilustracje... Raz przyjma, raz odrzuca.
Ale nie narzekam... Gdybym tylko regularnie dodawal zdjecia jeszcze... Ehh, brak czasu.

I nie za bardzo rozumiem narzekania na PP... Mi PP w zeszlym miesiacu przyniosl $73 z 80 zdjec obecnych w portfolio.
Odpowiedz
siet, czy to normalne, że do tego proszą model release?
Odpowiedz
(2012-01-03, 10:40:26)elbek napisał(a): siet, czy to normalne, że do tego proszą model release?

Na logike, to nienormalne, ale chyba nie chcesz sie z koniem kopac?
Odpowiedz
(2012-01-03, 10:55:32)fotek napisał(a): Na logike, to nienormalne, ale chyba nie chcesz sie z koniem kopac?

Irytuje mnie nieco sytuacja, bo najpierw dostałem notice'a z info, że jedno słowo kluczowe im się nie spodobało, a teraz chcą model release. Smile
Odpowiedz
Znaczy jak, odcisk łapki?
Odpowiedz
(2012-01-03, 11:59:26)Barrarabarra napisał(a): Znaczy jak, odcisk łapki?

rotfl, być może Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pokwitowanie za zakupione zdjęcie w iStockphoto weedakktio 3 5 015 2013-03-06, 15:02:50
Ostatni post: Gubcio
  Prośba o głos na zdjęcie w iStockphoto fotek 440 180 764 2012-09-18, 20:28:46
Ostatni post: elbek
  Czy fotograf na wyłączność może sprzedać zdjęcie poza iStockphoto? BLADE 3 5 828 2012-07-03, 15:09:22
Ostatni post: Edgar
Icon_wink Jak usunąć zdjęcie z iStockphoto? Szemeno 2 5 665 2011-11-19, 15:23:43
Ostatni post: Szemeno
  Nie zdjęcie i nie wektor - gdzie najepiej wrzucić na iStockphoto? sneer 0 4 715 2010-11-22, 12:34:54
Ostatni post: sneer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości