Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto!
Dziekuje za rady.
Chodzilo mi bardziej, ze trzeba sie dostosowac co wrzucac na IS.
Ale samo opisywanie zdjec jest mocno zniechecajace.
Serio... Moze to brak doswiadczenia ale na opis do jednegoo zdjecie poswiecilem wiecej czasu niz na wrzucenie i opisanie 15 na SS.
Odpowiedz
Nowy na IS i zero odrzutów za keywordsy? To nieźle Icon_cheesygrin
Do wrzucania używaj DeepMeta
http://www.deepmeta.com/ - trochę przyśpiesza sprawę.
Odpowiedz
Wawritto dziekuje za cynk o tym programie... O wiele, wiele lepiej mi teraz pracowac.
Odpowiedz
Czy moze mi ktos powiedziec czy to normalne, ze jak sprawdzam status oczekujacych zdjec, to kilka razy mialem juz, ze sa rozpatrywane, by po jakims czasie znow mozna bylo edytowac... Moja troche czasu i sytuacja sie powtarza... To normlne?
Zdjecia czeaja od 6...
Odpowiedz
Normalne to raczej nie jest, ale czasem sie zdarza, chociaz tyle razy jak piszesz chyba nigdy nie mialem. Icon_cool
Odpowiedz
Tak to normalne. Pewnie dany inspektor się nie wyrobił i "oddał" fotki do puli oczekujących.

P.S. Mi zdarza się to dosyć często.
Odpowiedz
Dziekuje za szybkie odpowiedzi... Czekam w takim razie na odrzuty. Icon_cheesygrin
Odpowiedz
Moje doswiadczenia dotycza kolejki ex, moze sa roznice miedzy kolejkami. W kazdym razie wez poprawke na rozne odchyly, wielu rzeczom nie nalezy sie juz dziwic. Od 2010 roku iStockphoto "tak ma". Icon_cool
Odpowiedz
rozpatrują, fotka wraca do edycji, znowu rozpatrują, inspektor pobiera kolejkę zdjęć, jak nie zdąży to fotki wracają do puli oczekującej, jest jak jest, stocki zawsze wymagały cierpliwości od Contributora
Odpowiedz
To akurat jest male piwo, w niczym tak specjalnie nie przeszkadza. Ja mialem na mysli te masy usterek, ktore nas przesladowaly od 2010 roku.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pokwitowanie za zakupione zdjęcie w iStockphoto weedakktio 3 5 015 2013-03-06, 15:02:50
Ostatni post: Gubcio
  Prośba o głos na zdjęcie w iStockphoto fotek 440 180 443 2012-09-18, 20:28:46
Ostatni post: elbek
  Czy fotograf na wyłączność może sprzedać zdjęcie poza iStockphoto? BLADE 3 5 828 2012-07-03, 15:09:22
Ostatni post: Edgar
Icon_wink Jak usunąć zdjęcie z iStockphoto? Szemeno 2 5 663 2011-11-19, 15:23:43
Ostatni post: Szemeno
  Nie zdjęcie i nie wektor - gdzie najepiej wrzucić na iStockphoto? sneer 0 4 714 2010-11-22, 12:34:54
Ostatni post: sneer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości