Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto!
(2010-09-16, 14:25:54)Ariene napisał(a): Co robić?
Używać DeepMeta.
Odpowiedz
Używać DeepMeta.

Dokładnie. Ja już nie pamiętam kiedy na stronie u nich coś robiłem.
Odpowiedz
Ależ oni marudzą! Icon_neutral Jak już namalujecie coś w kształcie ząbków imitujących kształt choinki, koniecznie dorzućcie Property Release! nie dość, że inne stocki rozpatrzyły to o dwa tygodnie szybciej, to nie narzekali na brak zgody... irytujące Icon_neutral
[Obrazek: ist2_14692686-painting-christmas-tree.jpg]
Odpowiedz
Czekaj, property release do TEGO "obrazu"? Żartujesz, prawda? Smile
Odpowiedz
jest to tak całkowicie abstrakcyjne, że zastanawiałabym się, czy chodzi im o farby, pędzle czy choinkę....
Odpowiedz
Chciałabym, żeby to był żart... Kolejna fota odrzucona przez brak PR... Icon_neutral
[Obrazek: ist2_14692382-negative-film.jpg]
Odpowiedz
Pewnie chodziło o property release zdjęcia na kliszy. Na pewno. Icon_lol
Odpowiedz
Tak mi tez kiedyś odrzucili zdjęcie z rolkami filmowymi, były na nim postacie oraz napis przy krawędzi kliszy "ORWO"
Odpowiedz
Zrobiłam resubmit z dopiskiem w opisie, że to ja jestem autorem i posiadam wszelkie prawa do tego namalowanego dzieła artystycznego Icon_cheesygrin, oraz z tego powodu nie będę robiła żadnych roszczeń (czy jakoś tak).
A za wektory się biorę, narazie spokojnie uczę się pracować w Inkscape Smile
Odpowiedz
Edit,
właśnie przyjęli zdjęcie z namalowaną choinką - wystarczy w adnotacji podczas uploadu dopisać, co powyżej o autorstwie i nie powinni robić problemów.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pokwitowanie za zakupione zdjęcie w iStockphoto weedakktio 3 5 015 2013-03-06, 15:02:50
Ostatni post: Gubcio
  Prośba o głos na zdjęcie w iStockphoto fotek 440 180 443 2012-09-18, 20:28:46
Ostatni post: elbek
  Czy fotograf na wyłączność może sprzedać zdjęcie poza iStockphoto? BLADE 3 5 828 2012-07-03, 15:09:22
Ostatni post: Edgar
Icon_wink Jak usunąć zdjęcie z iStockphoto? Szemeno 2 5 663 2011-11-19, 15:23:43
Ostatni post: Szemeno
  Nie zdjęcie i nie wektor - gdzie najepiej wrzucić na iStockphoto? sneer 0 4 714 2010-11-22, 12:34:54
Ostatni post: sneer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości