Dlaczego odrzucili moje zdjęcie? Wszystko o powodach odrzutów w iStockphoto!
Smile A mi odrzucili sesje z córką ponieważ nie mogę figurować na zgodzie modela jako fotograf i rodzic/opiekun prawny. Paranoja jakaś czy nie można tam zatrudnić ludzi kompetentnych.
Odpowiedz
(2009-01-10, 20:29:56)kivoart napisał(a): Smile A mi odrzucili sesje z córką ponieważ nie mogę figurować na zgodzie modela jako fotograf i rodzic/opiekun prawny. Paranoja jakaś czy nie można tam zatrudnić ludzi kompetentnych.

Trzeba było małzonkę wpisać zamiast siebie
Odpowiedz
To bzdura totalna ja bym wysłał do skauta, albo jeszcze lepiej napisał do administracji, żeby temu panu co to sprawdzał już podziękowali za współpracę. Wszystki moje MR z moimi dziećmi mam tak zrobione:
fotograf ja, opiekun -ja, świadek żona.
Do tej pory takie odrzutu nie miałem, a ostanio wrzucałem "piernikową sesję"
Odpowiedz
Od nowego roku postanowiłem stanowczo uderzyć na IS, ale nie dość, że trzeba czekać ponad tydzień na akceptację, to jeszcze powody odrzutów śmieszne, a przy niektórych fotach kompletnie nie zrozumiałe.
Odrzucono mi ostatnio 6 zdjęć: powód: overfiltered, a była w nich tylko lekko poprawiona saturacja i kontrast, cholera wie co mam teraz z nimi zrobić.
Do jednego zdjęcia się przyczepili ale za cholere nie wiem o co im chodzi w powodzie piszą o artefaktach, ale ja nic nie widzę, wrzucam zdjęcie może ktoś z Was wie o co biega. To zdjęcie re-submitowałem juz 3 razy i nadal żle.

[Obrazek: 4cb40583d4c9cd3dm.jpg]
Odpowiedz
Sprzedać komuś innemu...
Odpowiedz
Moim zdaniem widać aberacje chromatyczną na dwóch błyszczących fragmentach, które nie są w głębi ostrości. Ale może mi się na wzrok coś rzuciło Smile
Odpowiedz
"Overfiltered" jest zawsze wtedy, kiedy nie bardzo jest sie do czego przyczepic, a fotka cos inspektorowi nie lezy. Takie wygodne okreslenie znaczace wszystko i nic.
Na zdjeciu artefaktow nie widze (ogladam na profesjonalnym monitorze kalibrowanym sprzetowo).
Jedynie na samej krawedzi salaty sa jakies mikroskopijne kropeczki. Bardzo plytka glebia ostrosci, na prawde ostry jest tylko ten kawalek (chyba pomidora) na srodku.
Na miejscu Mistrza Kuchni nie cierpiacego na brak podobnych motywow, nie przywiazywalbym sie akurat do tej fotki, tylko strzelil/wyslal 10 nastepnych. Icon_mrgreen
Odpowiedz
Mz GO jednak zbyt mała, a że nie mają takiego tekstu w odrzutach to wklepał overfiltered.
Odpowiedz
za mała GO
Odpowiedz
Dokładnie mała GO a na stockach nie kochają takich zdjęć
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Pokwitowanie za zakupione zdjęcie w iStockphoto weedakktio 3 5 015 2013-03-06, 15:02:50
Ostatni post: Gubcio
  Prośba o głos na zdjęcie w iStockphoto fotek 440 180 443 2012-09-18, 20:28:46
Ostatni post: elbek
  Czy fotograf na wyłączność może sprzedać zdjęcie poza iStockphoto? BLADE 3 5 828 2012-07-03, 15:09:22
Ostatni post: Edgar
Icon_wink Jak usunąć zdjęcie z iStockphoto? Szemeno 2 5 663 2011-11-19, 15:23:43
Ostatni post: Szemeno
  Nie zdjęcie i nie wektor - gdzie najepiej wrzucić na iStockphoto? sneer 0 4 714 2010-11-22, 12:34:54
Ostatni post: sneer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości