Program specjalny podziału dochodów
#1
"Dostawcy, którzy biorą udział w Specjalnym Programie Podziału Dochodu będą dzielić się 40% dochodu netto z subskrypcji. Prowizje są rozdzielane pomiędzy dostawców w zależności od udziału ich plików w pobraniach poszczególnych subskrybentów, przy czym wyższe zarobki otrzymują osoby na wyższych poziomach dostawcy. Prowizje za pliki pobrane w ramach Programu są przyznawane zbiorczo na koniec każdego miesiąca."

Co o tym myślicie?
Odpowiedz
#2
Claudia, wszytko leży, nie ma co się zastanawiać, trzeba brać co dają. Ja żałuję że do Adobe wszystkich nominowanych nie puściłem, tylko zacząłem wybrzydzać. Było mi sprzedać co się da za te 5$, bo nie wiadomo, czy cokolwiek jeszcze sprzedamy za jakieś rozsądne pieniążki.
______________
:twisted:
Odpowiedz
#3
(2021-07-23, 16:24:30)GregorK napisał(a): Claudia, wszytko leży, nie ma co się zastanawiać, trzeba brać co dają. Ja żałuję że do Adobe wszystkich nominowanych nie puściłem, tylko zacząłem wybrzydzać.  Było mi sprzedać co się da za te 5$, bo nie wiadomo, czy cokolwiek jeszcze sprzedamy za jakieś rozsądne pieniążki.

Bo problem mój polega na tym, że ja już się boję cokolwiek klikać na tych bankach, żeby mi jeszcze więcej nie ukradli Icon_wink   Nie rozumiem nic z tego opisu Programu specjalnego - tak napisali, żeby nie było nic wiadome :/
Odpowiedz
#4
(2021-07-23, 20:56:28)Claudia napisał(a): Bo problem mój polega na tym, że ja już się boję cokolwiek klikać na tych bankach, żeby mi jeszcze więcej nie ukradli Icon_wink   Nie rozumiem nic z tego opisu Programu specjalnego - tak napisali, żeby nie było nic wiadome :/

jeżeli nie wiadomo o co chodzi to wiadomo, że chodzi o pieniądze, tak czy siak nam więcej zarobić nie dadzą.
______________
:twisted:
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości