Liczba postów: 509
Liczba wątków: 22
Dołączył: Jan 2012
Reputacja:
4
Miejscowość: Wrocław
ło tak - i to za każdym razem niemalże, bo notorycznie zapominam, że IS chce exify...
Liczba postów: 1 628
Liczba wątków: 16
Dołączył: Apr 2009
Reputacja:
15
Miejscowość: Gdańsk
Liczba postów: 203
Liczba wątków: 19
Dołączył: Feb 2008
Reputacja:
1
Miejscowość: Gliwice
Z tego co widzę przepchać editoriala to sztuka, mi odwalają za zły Caption, chociaż jest zrobiony z ich wytycznymi . bo robię go w deepmeta, czyli najpierw miasto,kraj , data, opis zdjecia i lipa wg nich jest zły i kropka. albo do editoriali z karnawału na notting hill gdzie na zdjęciach są setki osób chce modelrealese. a teraz te niesczeszczone exify , po co im exify?
Chyba przestane się kopac z koniem i odpuszcze słanie eedków do niech
Liczba postów: 1 628
Liczba wątków: 16
Dołączył: Apr 2009
Reputacja:
15
Miejscowość: Gdańsk