Niezwykla perspektywa - Miklos Gaal, Olivio Barbieri
#23
max napisał(a):Sluchajcie, nowy dzial "Trendy w fotografii" zostal stworzony. Pokazcie zdjecia, ktore robia na Was wrazenie, ciekawe techniki, Waszych fotograficznych idoli. Asmiku, a Ty powinienes zaczac, bo ostatnio zrzedziles! Icon_mrgreen
Dzięki Maxie Smile
jak słyszę trendy to mnie aż trzęsie. Wystarczy, że już było o top mendy...tj. trendy w Trójmieście. Papka, która sączy się w TV wyszła do ludzi i teraz mówią nam (czytaj: wciskają) co teraz jest trendy i czego należy słuchać. Tak też jest i w fotografii.
Dla mnie na ten przykład wrażenie potrafi zrobić zdjęcie ot, takie proste, choćby zrobione smieną czy zenitem. Często też jest tak, że zwykłe zdjęcie (choćby człowieka przy pracy) wykonane odrobinę zmodyfikowaną techniką (chodzi mi przede wszystkim o oświetlenie bo tutaj mam konika), czyli nie tą, co zawsze, może wydać się ciekawsze, żywsze...
Imponuje mi właśnie takie inne spojrzenie. Nie jestem zwolennikiem udziwnień, a mam tu na myśli przesadę. Taką przesadę jak na przykład makijaż wykonany przez kobietę ze wschodniej granicy i ubraną w jaskrawe dresy. Smile Właśnie z czymś takim kojarzą mi się te "fantastyczne" fotografie.
Można popatrzeć ale żeby się tym podniecać...
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Niezwykla perspektywa - Miklos Gaal, Olivio Barbieri - przez asmik - 2008-07-17, 16:12:32

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości