Niezwykla perspektywa - Miklos Gaal, Olivio Barbieri
#20
MichalGmerek napisał(a):Poza tym nie mogę się z Tobą zgodzić. W ogóle nie odbieram twórczości obydwu panów jako dziwactwo i próba zwrócenia na siebie uwagi. To po prostu coś innego, świeżego, trochę innowacyjnego w fotografii.
I dobrze, bo każdy, i Ty i ja, ma prawo do oceny. Całe szczęście, że nie patrzymy przez ten sam pryzmat.
MichalGmerek napisał(a):Kompletnie już nie rozumiem Twojego przykładu z białą kartką.
już wyjaśniam. To nie była biała tylko błękitna kartka ale co za różnica.
Ktoś pokolorował wielką płachtę papieru na błękitno, wywiesił ją na wystawie i wtedy wzbudziło to wielką furorę wśród pozostałych gniotów tej wystawy, na których królowały kreski, plamy, niczym syf na zafajdanym obrusie po dwudniowej imprezie. Podałem to za przykład. Rozumiem, że nie słyszałeś i nie widziałeś nic związanego z tą ...wystawą... W sumie nic nie straciłeś bo jak piszesz dalej:
MichalGmerek napisał(a):Poza tym sztukę definiują nasze doznania estetyczne w kontakcie z nią.
MichalGmerek napisał(a):Poza tym chyba nikt tutaj nie wspominał o pracach zalinkowanych jako o sztuce. Max chciał nam tylko przybliżyć pewne ciekawe, na swój sposób oryginalne zjawiska mające miejsce w świecie fotografii. A może się mylę?
"Nikt nie jest idealny " - powiedział aktor do aktora w ostatniej scenie w poniedziałkowym filmie o tytule chyba "Pół żartem, pół serio" Smile Ogłądałeś? Smile
...wiem, wiem, zmieniam temat ale tak jakoś mi się skojarzyło Smile ... jak to powiedział Larry Flint w jednej ze scen w sądzie. Polecam. Świetny film. Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Niezwykla perspektywa - Miklos Gaal, Olivio Barbieri - przez asmik - 2008-07-16, 17:24:34

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości