Studio do zdjęć produktowych sklepu internetowego
#9
Jak dla mnie to w ogóle zaczynasz od dupy strony, bez urazy;]
Z tego co się zorientowałem co piszesz wychodzi że praktykę fotograficzną masz na poziomie jak ja mongolski balet.
I od razu fotografia produktowa, stoły bezcieniowe, światło takie, światło inne....ja Ci powiem tak: dla nas fotografujących od lat to jest proste ale my mamy lata praktyki a i tak potrafimy spotkać się z problemami żeby uzyskać jakiś efekt i też musimy pokombinować.
Jeśli cofnę się myślami do swoich początków i pomyślę że miałbym zajmować sie takimi rzeczami od razu to wiem że bym....spartolił. Nie ma siły, trzeba przejść pewne etapy fotografii moim zdaniem.
Nikt nie siada pierwszy raz za kółko i od razu jest mistrzem kierownicy.
Zacznij od podstaw....wiesz w ogóle co to przysłona, iso, czas migawki? Znasz takie pojęcia jak dystorsja, dyfrakcja, koma itp? Wiesz jakie zależności występują między tak zwanym trójkątem ekspozycji? Wiesz jak ogniskowa wpływa na fotografowane obiekty? Wiesz jak ustawić oświetlenie żeby uzyskać dany efekt? Myślisz że wszystko da się wyczytać w necie?...może ale NIC nie zastąpi praktyki, tysiąca kadrów.
Jeśli to wszystko wiesz to ok ale jeśli nie.....to powoli, weź jakiś aparat i najpierw naucz się podstaw.
Ale to tylko moje zdanie.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Studio do zdjęć produktowych sklepu internetowego. - przez fotorince - 2017-05-22, 21:00:43

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Studio na godziny Tomek De 11 9 667 2011-10-23, 21:49:40
Ostatni post: StudioKN
  Studio w Warszawie Tomek De 2 4 405 2009-08-20, 08:24:25
Ostatni post: ambrozinio

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości