Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie
#6
(2016-07-31, 17:00:27)yuma2 napisał(a): a czy zdjecia Twojego znajomego sa w kategorii RF czy byly kiedys w kategorii news?
po swoim/nazwisku mozna znalezc zdjecia ktore dodane byly jako news ( po 48h przechodza do RF/RM) jako ze pod kazdym zdjeciem w stopce jest Copyright: © imie_nazwisko / Alamy Stock Photo z tad takze w wyszukiwarce pojawiaja sie zdjecia po wpisaniu imienia/nazwiska

sorry, że włączam się do tego wątku, ale czy moje zdjęcie to jest moje zdjęcie, czy zdjęcie mojego autorstwa, bo chyba źle zrozumiałam  Icon_lol

zapytam wprost czy w Alamy jest gdzieś moje portfolio? bo widzę tylko numery zdjęć, które wysłałam i za każdym razem sprawdzam co już do nich wysłałam, a czego jeszcze nie, na razie no problem, dopiero zaczynam, ale co będzie później, gdy tych zdjęć będzie naprawdę dużo?

serdecznie pozdrawiam

OK, wpisałam w Google swoje nazwisko i alamy stock photo, faktycznie pokazały się linki z kilkoma zdjęciami mojego autorstwa, kliknęłam w jeden link, otworzyło się zdjęcie, kliknęłam w imię i nazwisko w stopce, pokazało się całe portfolio; oh my God Icon_confused

serdecznie pozdrawiam
[/quote]
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez fotoiris - 2016-07-31, 17:36:39
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez rpd - 2016-07-31, 18:53:21
RE: Szukanie zdjęć po nazwisku-pseudonimie - przez rpd - 2016-08-13, 22:02:31

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości