Totalne zatrzymanie sprzedaży na Fotolia
#1
Witam serdecznie po dłuuugiej przerwie starszych jak i nowszych Forumowiczów Smile

Dość dawno nie bawiłem się aktywnie w "stockowanie", ale ostatnio postanowiłem spróbować ponownie.
Wybór padł na Fotolię jako że miło ją wspominałem z dawnych czasów. Założyłem więc konto na nowo i wrzuciłem trochę grafik z dawnych i niedawnych czasów (ponad setka tego). Wiadomo... niektóre to troszkę gnioty z początków zabawy, ale dawniej szły całkiem miło, a kasa rosła w oczach Icon_wink

Teraz jednak niezbyt miłe zaskoczenie, bo przez jakiś czas, czyli ok. trzech tygodni coś tam się sprzedawało (jedna praca na dzień, czasem dwie w ciągu dnia) aż tu nagle krach. Totalnie NIC od 24.02 :/

Czy to normalne? Dodam że od pewnego czasu pracuję nad nowymi grafikami (bo o wektory chodzi głównie), więc nie wrzucałem nic, no ale żeby aż tak? Nagle stop i koniec?

Co o tym sądzicie?

Na początku myślałem że sprzedaż była spowodowana tym że być może pojawiły się w tzw. nowych wrzutach i ludzie częściej je przeglądają, ale bez przesady. Nic tam nie siedzi przez trzy tygodnie przecież.

Oto moje PF na Fotolia Icon_wink
http://pl.fotolia.com/p/205350490

Proszę poratujcie jakąś radą w miarę możliwości. Co robię nie tak?
Chyba wyszedłem z wprawy Smile

ps. wiem że nie napchałem za wiele słów kluczowych, ale nawet nie przyszło mi do głowy że nie da się dodawać takowych później :/ Z tym to trochę pojechali...


No nic. To pozdrawiam serdecznie Wszystkich i życzę wysokiej sprzedaży i zarobków Smile Hej!
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
Totalne zatrzymanie sprzedaży na Fotolia - przez Salmon - 2015-03-06, 02:10:37
RE: Totalne zatrzymanie sprzedaży na FT - przez Salmon - 2015-03-06, 02:56:56

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości