Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć?
(2016-06-03, 21:48:54)Lutomir napisał(a): Ok, tu masz 100% racji. To mało poważne z mojej strony. A tak całkiem na serio - jeśli rzeczywiście będziesz uderzał do offseta daj znać jak poszło. Dla mnie offset prowadzony przez Shutterstock to bardzo ciekawa sprawa, jeśli połączyć to z teorią, że stoki się kończą, można dojść do ciekawych wniosków (offset jako miękkie lądowanie dla SS, gdy rynek tworzony przez osoby które wczoraj kupiły lustrzankę się w końcu wyp!#$^ od ilości spamu i chłamu)

PS: nie mam imac'a 4kSmile laptop jest tańszy (fotki obrabiam za to na stacjonarnym pc)
No inaczej teraz to wygląda. Bedę próbował, bo interesuje mnie sprzedaż jako exclusive, 30 tys zdjęć mam w agencji i dość opisywania, co robię prawie codziennie


A skąd takie opinie, że stocki się kończą? Z tego powodu, że jest tam tyle chłamu, że trudno wyłowić coś, czego się potrzebuje i nie byłoby to totalnym śmieciem? Wyszukiawarki słabo działają?
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć? - przez miszka01 - 2016-06-03, 21:51:34

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystko już było... jakie macie nowe pomysły na stocki? oxygenka 12 10 266 2015-01-25, 19:21:28
Ostatni post: oxygenka
  Kupno zdjęć za pieniądze pochodzące ze ściągnieć naszych zdjęć orix 6 6 068 2010-03-08, 21:51:10
Ostatni post: orix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości