Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć?
#66
Ja niedawno kupiłem stare deski - w firmie z Mazur. Ponoć mają kilkadziesiąt lat, szczotkowane, bejcowane itd. "Na żywo" wyglądają super, ale jak zrobiłem fotki to się okazało, że jako tło do świątecznych pierników, lepiej wyglądają porządne (nie papierowe ) panele - niż te deseczki. Ale myślę że ten zakup mi się jeszcze przyda.
Parę lat temu można było jeszcze gdzieś na wsiach kupić za bezcen rewelacyjne dechy różnego rodzaju, leżące na strychach w chałupach, ale ten czas się już skończył bo moda na vintage zepsuła ceny.

A tak przy okazji: do tych wprawek Szakalikusa - jako tło - dobre by były kafle z fakturą a la czarny kamień -  taki niby bazalt, kupiłem ostatnio jedną płytkę w Castoramie za 8 zł.
 
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć? - przez richart - 2015-01-22, 11:06:11

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystko już było... jakie macie nowe pomysły na stocki? oxygenka 12 10 268 2015-01-25, 19:21:28
Ostatni post: oxygenka
  Kupno zdjęć za pieniądze pochodzące ze ściągnieć naszych zdjęć orix 6 6 069 2010-03-08, 21:51:10
Ostatni post: orix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości