Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć?
#28
(2015-01-17, 00:42:54)niserin napisał(a): Dodam że mam "tylko" 4500 zdjęć, ale już dawno przestałem iść w ilość.

Chyba znalazłem Twoje folio na ss, widzę już o co chodzi... Jakość, jakość i jeszcze raz pomysł... no i do tego więcej przykładania się PSie.
Ten wątek jednak był potrzebny -szczególnie dla mnie... i w ogóle to pierwszy taki wątek od kiedy zacząłem w 2012 tu na forum zaglądać - zaczęliście się w końcu dosyć konkretnie przyznawać Icon_confused (no chyba, że ściemniacie) Icon_wink .  Miałem wcześniej przebłyski przy tym, jak jakiś czas temu gdzieniegdzie o wynikach dziennych pisali Alzajac albo Schab (w porównaniu z moim niewielkie folia - a wyniki lepsze/znaaacznie lepsze) albo jak pisaliście o swoich zdjęciach z największą ilością DLi (u mnie najlepiej sprzedające się mają koło 300 DLi a nie po kilka tysięcy jak u Was... wstyd totalny Icon_sad ). 
Moje miesięczne wyniki w $ ratują tylko SODy, Elki i spory procent OD- jest to opłacalna na tą chwilę dla mnie zabawa, ale do Wyników niektórych z Was mi daleko... jedyne co jest pocieszające to to że niewiele- albo nic w tą zabawę nie inwestowałem (oprócz czasu/frustracji/uporu maniaka). 
Kurcze, rozwaliliście mi system,w który wierzyłem - że ilość przede wszystkim... Chociaż do wiosny/lata ubiegłego roku ten system nawet dobrze u mnie działał i co miesiąc było coraz lepiej - ale od sierpnia bardzo się to wyrównało (częstotliwość i ilości we wrzutach podobne- a nic albo bardzo niewiele więcej $), zabawne że ta stagnacja zgrała się w czasie z wymianą sprzętu/rozpoczęciem DG.

Wszystko mniej więcej jasne i gołym okiem widać, że już czas na zmianę podejścia.
Tylko ciekawe czy nie strzeliłem sobie w stopę i nie utopiłem się już totalnie w tym co do tej pory "natrzaskałem"... czy produkcja niewielkiej ilości bardziej wyczesanych zdjęć nie mija się już obecnie w moim przypadku z celem... i najważniejsze -czy gdy znacznie zmniejszę ilość wgrywanych tygodniowo zdjęć to czy mimo ciekawości/stockowej jakości (o ile w ogóle będę robić zdjęcia ze stockowym potencjałem) nie zmniejszy mi się sprzedaż... pewnie jak nie spróbuję to się nie dowiem, ale na obecnym etapie troszkę się boję.
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Ile zdjęć miesięcznie wam się sprzedaje i ile macie zdjęć? - przez milosz - 2015-01-17, 15:09:02

Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Wszystko już było... jakie macie nowe pomysły na stocki? oxygenka 12 10 267 2015-01-25, 19:21:28
Ostatni post: oxygenka
  Kupno zdjęć za pieniądze pochodzące ze ściągnieć naszych zdjęć orix 6 6 068 2010-03-08, 21:51:10
Ostatni post: orix

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości